Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyStalowe konstrukcje stalowe

Przemysł wydobywczy Przemysłowe konstrukcje stalowe

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Przemysł wydobywczy Przemysłowe konstrukcje stalowe

Chiny Przemysł wydobywczy Przemysłowe konstrukcje stalowe dostawca
Przemysł wydobywczy Przemysłowe konstrukcje stalowe dostawca Przemysł wydobywczy Przemysłowe konstrukcje stalowe dostawca

Duży Obraz :  Przemysł wydobywczy Przemysłowe konstrukcje stalowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD1600~USD2400 per ton
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników masowych
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

steel building kits

,

steel fabrications

Stalowe konstrukcje stalowe z 3-D projektowaniem, obróbka laserowa, obróbka skrawaniem, formowanie, certyfikowane spawanie

Krajowy GradeⅠ Specjalistyczny Wykonawca Konstrukcji Stalowej

Najwyższy Poziom Wyrobu Stalowego w Chinach

Poziom A dla profesjonalnego projektu projektu konstrukcji stalowej

Stały dyrektor chińskich Stowarzyszeń Budowlanych i Metalowych
Członek Stowarzyszenia Konstrukcji Stalowych w Chinach i Stowarzyszenie Przemysłu Metalowego Szanghaju
Zastępca przewodniczącego Stowarzyszenia Przemysłu Stoczni Zhejiang Steel

Specyfikacje

Stopień: Q235, Q345
Produkty i usługi Zakres: Usługi projektowe i inżynierskie, konstrukcje stalowe, ramy przestrzenne, kabiny przenośne, konstrukcje stalowe rurowe, podstawowe elementy konstrukcyjne (konstrukcja spawana sekcji H, walcowana na gorąco część H, kanał, słupa stalowa, belka stalowa), ramki standardowe, wtórne oprawy, materiały dachowe i ścienne, płyty Tempcon (sandwich). Oferujemy projektowanie na zamówienie , budowę i montaż specjalistycznych stalowych obiektów przemysłowych i budynków rolniczych z ramą stalową, w tym pełną konstrukcję i konstrukcję, obejmującą wszystkie aspekty prefabrykacji konstrukcji stalowych.
Oprogramowanie inżynierskie: PKPM, 3D3S, X-steel, itp.
Szczegół
W HONGFENG jesteśmy dumni z naszej elastyczności i dywersyfikacji w zakresie usług i produktów, począwszy od prototypu po produkcję, firma HONGFENG jest wyposażona w konstrukcję stalowej konstrukcji, której wymaga Twoje zgłoszenie.
Konstrukcja strukturalna polega na zastosowaniu procedur wytwarzania metali w celu produkcji komponentów do stosowania w wielu zastosowaniach i przemyśle.
My w HONGFENG używamy elementów konstrukcyjnych, takich jak belki dwuteowe, kąty, kanały, płaskowniki, kwadratowe, prostokątne i okrągłe rury do wytworzenia:
1. płozy
2. stojaki na butelki
3. platformy
4. schody
5. wsporniki konstrukcyjne
6. sprzęt transportowy
7. Podwozie
8. oraz niezliczone inne zastosowania, takie jak pojemniki na odpady, pojemniki, silosy, zbiorniki, puszki, rurociągi, niestandardowa stalowa płyta itp.

NASZE ZALETY

Dlaczego jest to najlepszy sposób, aby wybrać HONGFENG dla Ciebie?

1. Możemy dostosować do niemal każdego wymagania klienta.
2. Podobnie jak wszystkiego, co robimy w HONGFENG, oferujemy konstrukcyjne dopasowanie do wymagań klienta, więc stopień wytrzymałości i zbrojenia opiera się na Twoich potrzebach i specyfikacjach.
3. Nasze roczne przychody ze sprzedaży firmy HONGFENG są pionierem w przemyśle stalowym w Chinach, z bogatym doświadczeniem w projektowaniu, najbardziej zaawansowanymi liniami produkcyjnymi i urządzeniami, a także najbardziej konkurencyjną ceną, która sprawia, że ​​od dawna oczekujemy na projektowanie konstrukcji stalowych, szczegółowy opis, produkcję i montaż pole.
4. Nasi zaszczytowani pracownicy skupiają się również na każdym szczegółom od konstrukcji stalowych, systemów podpory do wykopów, połączeń śrubowych, konstrukcyjnej konstrukcji śrub kotwiących, stężeń konstrukcji dachowych, połączeń spawanych i wizualnej kontroli spoin, konstrukcji rurowej, ochrony przeciwpożarowej, ochrony antykorozyjnej robót stalowych, konstrukcji stalowych, konstrukcji stalowej i bezpieczeństwie miejsca, do specyfikacji materiałowych i stalowych itp.
5. Od zakupu materiału i śledzenia, planowania kompilacji, rysowania szczegółów, aranżacji produkcji, kontroli jakości, do ciągłego malowania, pakowania i dostarczania, mamy oddzielny dział ściśle kontrolować proces, jakość i identyfikowalność.
6. HONGFENG podkreśla długoterminową współpracę i obsługę posprzedażową, co czyni nas cieszy się bardzo dobrą reputacją w branży, a także przynosi nam zlecenia od starych klientów.

Opakowania i dostawa

Opakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników luzem.
Szczegół dostawy: w oparciu o potrzeby klienta.TECHNOLOGIA R & D

Firma zatrudnia ponad 1200 pracowników, z których 206 to inżynierowie techniczni na wszystkich poziomach, a ponad 60 to klasy GradeⅠ, Grade Ⅱ zarejestrowani konstruktorzy, konstruktorzy i architekci .
Firma ma wyższe uczelnie i profesjonalne organizacje zajmujące się projektowaniem technologii jako siłę tworzenia kopii zapasowych technologii i nawiązała szeroką współpracę i stosunki badawczo-rozwojowe z takimi instytutami badawczymi jak: Uniwersytet Zhejiang, Uniwersytet Politechniczny Północno-Zachodni, Uniwersytet Zhejiang Shuren itp.
LINIE PRODUKCYJNELINIA PRODUKCYJNA BOXBEAM


Maszyna do wycinania linek maszynowych


Podwójna łukowa spawarka dwustronna Electroslag Welder Face MillerLINIA PRODUKCJI RACK NETH TYPE STEEL PRODUKCJA LINII

Wiertarka trójdymiarowa CNC Wycinarka CNC CNC


ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ


NASZE CELE I CERTYFIKATYFirma HONGFENG otrzymała wiele nagród projektowych o wysokiej jakości,
Nagroda imienia Jingangu w Chinach w kategorii Konstrukcja stalowa , Nagroda Złotej Konstrukcji Stalowej w Chinach , Nagroda Lubań , itp.Zapraszamy do odwiedzenia naszej Grupy!

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)