Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyKonstrukcje stalowe przemysłowe

Budynki z ramą stalową do projektu pod klucz

dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Budynki z ramą stalową do projektu pod klucz

Chiny Budynki z ramą stalową do projektu pod klucz dostawca
Budynki z ramą stalową do projektu pod klucz dostawca Budynki z ramą stalową do projektu pod klucz dostawca Budynki z ramą stalową do projektu pod klucz dostawca

Duży Obraz :  Budynki z ramą stalową do projektu pod klucz

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008, SGS, etc.
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD965~USD1165 per ton
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników masowych
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Konstrukcja stalowa Warsztat magazynowy Wykonawca Wykonawca Producent Erector Do projektu pod klucz

Budynki z ramą stalową do projektu kluczowego, warsztat konstrukcji stalowej Q345

National GradeⅠ Speciality Contractor ds. Konstrukcji stalowych

Najwyższa klasa Chin w produkcji konstrukcji stalowych

Poziom A do profesjonalnego projektowania konstrukcji ze stali

Stały dyrektor Chińskiego Stowarzyszenia Budownictwa i Konstrukcji Metalowych
Członek Chińskiego Stowarzyszenia Konstrukcji Stalowych i Szanghajskiego Stowarzyszenia Przemysłu Metalowego
Wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Przemysłu Stalowego Zhejiang

  

Specyfikacje

Klasa: Q235, Q345
Produkty i usługi Zakres: usługi projektowe i inżynieryjne, konstrukcje stalowe, ramy przestrzenne, kabiny przenośne, konstrukcje stalowe rurowe, podstawowe elementy budowlane (zabudowany spawany przekrój H, walcowany na gorąco odcinek H, kanał, kolumna stalowa, belka stalowa), standardowe ramy, wtórne obramowanie, materiały dachowe i ścienne, panele Tempcon (sandwich). Oferujemy projektowanie na zamówienie , budowę i montaż specjalistycznych przemysłowych budynków stalowych i budynków rolniczych o konstrukcji stalowej, w tym pełne projektowanie i wykonanie konstrukcji obejmujące wszystkie aspekty prefabrykacji konstrukcji stalowych.
Oprogramowanie do projektowania inżynierskiego: PKPM, 3D3S, X-steel itp.
Podanie
Nasze doświadczenie w stalowych budynkach przemysłowych jest rozległe i obejmuje projektowanie i budowę wielu różnych konstrukcji stalowych w ramie, w tym:
• Fabryki włókiennicze na naszym stalowym placu budowy
• Zakłady technologiczne na naszej stalowej stronie budynku
• Stacje transferu odpadów na naszej stalowej stronie budynku
• Infrastruktura rolnicza i rolnicza na naszym stalowym placu budowy
...

NASZE ATUTY

Dlaczego najlepiej wybrać HONGFENG dla Ciebie?

Nasze roczne przychody ze sprzedaży HONGFENG są pionierskie w chińskim przemyśle stali konstrukcyjnej, z bogatymi doświadczeniami projektowymi, najbardziej zaawansowanymi liniami produkcyjnymi i urządzeniami, a także najbardziej konkurencyjną ceną, co sprawia, że ​​jesteśmy perspektywami na długi czas w projektowaniu konstrukcji stalowych, detalowaniu, produkcji i budowie.
1. Nasze budynki oferują bezkolumnowe szerokości wewnętrzne do 90 mi nieograniczoną długość, nasze budynki oferują tysiące użytecznych metrów kwadratowych.
2. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji metalowych w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym i zespole projektowym, wykorzystującym najwyższej klasy stal komercyjną GB, produkuje najlepsze konstrukcje stalowe, dostępne w korzystnych cenach i z 25-letnią ograniczoną gwarancją. 3. Praktycznie bezobsługowa solidna stalowa belka dwuteowa w całości ze stali zapewnia stabilność, wytrzymałość i trwałość oraz jest odporna na warunki atmosferyczne i rdzę.
4. Oszczędzaj czas i pieniądze swojej firmy, wybierając metalową konstrukcję budynku nad pracochłonną, droższą tradycyjną konstrukcją z cegły, drewna lub bloku.
5. HONGFENG dostarcza dwie serie stalowych budynków magazynowych, które są wszechstronne, niedrogie i szybkie w montażu.
6. HONGFENG oferuje indywidualne projektowanie, budowę i montaż specjalistycznych przemysłowych budynków stalowych i budynków rolniczych o konstrukcji stalowej, w tym pełny projekt konstrukcyjny i wykonanie obejmujące wszystkie aspekty prefabrykacji konstrukcji stalowych. Każdy budynek stalowy jest w pełni konfigurowalny dzięki różnorodnym lampom sufitowym, oknom, izolacjom, drzwiom i innym zabezpieczeniom.
7. Możemy zorganizować wysyłkę stalowego budynku przemysłowego na całym świecie, a nasz zespół montażystów zadba o konstrukcję stalowej ramy zgodnie z najwyższymi standardami.
Budynki przemysłowe i prefabrykowane budynki metalowe zaprojektowane i wyprodukowane przez HONGFENG są obecnie najbardziej opłacalnym rozwiązaniem na rynku.

NIEKTÓRE Z NASZYCH PROJEKTÓW WARSZTATOWYCH / MAGAZYNOWYCH

     TECHNOLOGIA R&D
Firma zatrudnia ponad 1200 pracowników, z których 206 to technicy inżynierowie wszystkich szczebli i wszelkiego rodzaju, a ponad 60 to stanowi GradeⅠ, zarejestrowani inżynierowie struktury, konstruktorzy i architekci .
Firma posiada wyższe uczelnie i organizacje zajmujące się projektowaniem technologii profesjonalnych jako siły wspierające technologię i nawiązała szeroką współpracę i współpracę badawczo-rozwojową z takimi instytutami badań technologicznych, jak Uniwersytet Zhejiang, Uniwersytet Politechniczny Północno-Zachodni, Uniwersytet Zhejiang Shuren itp.


Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)