Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project

Chiny Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project dostawca
Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project dostawca Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project dostawca Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project dostawca Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project dostawca

Duży Obraz :  Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: Ujednolicone

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 mkw
Cena: USD100-550 per sqm
Szczegóły pakowania: Standardowy wodoodporny papier i stalowe ramowe lub drewniane pudełko
Czas dostawy: W oparciu o potrzeby klienta, takie jak jeden miesiąc
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 600 000 mkw rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Specyfikacja: Jednolita szklana fasada materiał: rama ze szkła i aluminium
Powłoka: PVDF i malowane proszkowo Kolor: Transparant
Instalacja: Łatwo rozmiar: zgodnie z wymogami

Hidden Framed hartowana podwójna warstwa szklana kurtyna Walling Low Rise Steel Building EPC Project


Szybki szczegół:
1. Jednoczęściowa ściana osłonowa do szybkiego montażu

2. Aluminiowe i szklane fasady zespolone

3. potrójne szyby zespolone izolowane i laminowane

Po latach rozwoju nasza grupa przekształciła się w integralnego wykonawcę pod klucz dla różnych budynków i budownictwa. Mamy więc potencjał w projektowaniu i budowaniu ogromnych projektów w oparciu o zadowalającą kontrolę budżetu. Powitaj klientów, aby zadawać pytania bezpośrednio na temat dowolnego rodzaju budownictwa lub budowania cen materiałów otoczenia. Nasz profesjonalny lakier do zastosowań technicznych jest gotowy do zaoferowania indywidualnego projektu i ceny. Nasza cena to Jeden Proces Zamówień Bring Stała Współpraca!


Specyfikacja:

Materiał: specyfikacja:
Długość 4m lub zgodnie z wymaganiami klienta
Szerokość 1,5 m lub według wymagań klienta
Wysokość 0,2 m lub według wymagań klienta

Jednostkowe szklane ściany osłonowe składają się z dużych szklanych elementów, które są tworzone i szkliwione w fabryce, a następnie wysyłane na plac budowy. Po przybyciu na miejsce jednostki mogą być następnie podwieszone na kotwach połączonych z budynkiem, bez względu na beton lub budynki stalowe. Wysoka jakość, ze względu na wąskie tolerancje wykonania w środowisku kontrolowanym przez klimat, jest tylko jedną cechą charakterystyczną tego typu systemu. Ponieważ nie ma oszklenia na miejscu, kolejną dużą zaletą zastosowania systemu zunifikowanego jest szybsza instalacja. System może być instalowany w jednej trzeciej czasu systemu typu "stick-built", co oznacza oszczędność czasu w witrynie. System ten jest dobrze dostosowany do przypadków, w których wymagana jest duża ilość prefabrykowanych, zespolonych paneli, gdzie występują wyższe koszty robocizny w terenie (przenosząc pracę do bardziej opłacalnej fabryki), gdzie wymagana jest wyższa wydajność (dla wiatru obciążenia, ochrona przed wilgocią / powietrzem, działanie sejsmiczne / nadmuchowe), dla wyższych konstrukcji i bardziej regularnych warunków optymalizacji panelu.

Tylko jedno połączenie pomiędzy jednostkami (zazwyczaj arkusz silikonowy lub łatka) musi być uszczelnione w polu, a tylko jedna kotwa na słup musi zostać przymocowana do powierzchni czołowej lub górnej płyty stropowej. Blokujące, zespolone szklane elementy ramy ze ściankami osłonowymi są zwietrzałe, aby uszczelniać się wzajemnie, zarówno w poziomie, jak iw pionie. Sprzyja to rozszerzalności cieplnej i kurczeniu, ruchowi różnicowemu między piętrami, pełzaniu betonu, skróceniu słupa i / lub ruchowi sejsmicznemu. Większość zunifikowanych systemów ścian osłonowych instaluje się sekwencyjnie wokół każdego poziomu podłogi, przesuwając się od dołu do góry budynku.

Podanie

W JAKI SPOSÓB WYBRAĆ ZE STICKU i ZINTEGROWANEGO SYSTEMU CURTAINWALL
Kryteria wyboru Stick Curtainwall Jednolitkowa kurtyna
Rozmiar projektu Mały Duży
Konfiguracja ściany

Złożony

(Wiele zmian w płaszczyźnie, np. Podsufitki, rogi itd.)

Powtarzalne

(Duże przestrzenie płaskiej ściany)

Wspólny wzór Losowy Jednolita pozioma linia progowa
Szklenie Pole Fabryka
Inter-story Movements Bardzo limitowany Ramy pośrednie blokują ruchy
Kontrola jakości

Z zastrzeżeniem zmiennych witryny

(Zarówno środowisko jak i wyposażenie)

Kontrolowane warunki fabryczne
Modyfikacja Możliwość przycięcia w terenie Wstępnie opracowany
Opieczętowanie Z zastrzeżeniem zmiennych witryny Minimalne uszczelnienie w terenie
Koszt pracy w terenie

Wysoki

(Wiele części do śledzenia i montażu)

Niska
Czas pracy w terenie Powolny

Szybki

(Często ustawienie 75 stóp kw. Lub więcej na jednostkę)

Dostęp i bezpieczeństwo Wymagany zewnętrzny dostęp

Ustaw z wnętrza

(Opcjonalnie na zewnątrz)

Chociaż zindywidualizowany, wstępnie oszklony system ścian osłonowych jest szczególnie odpowiedni dla budownictwa wielopiętrowego lub projektów z dużymi ilościami powtórzeń modułów lub gdy wymagany jest 4-stronny system bezklejowy; jest również popularnie stosowany w każdym projekcie, który tego wymaga.

Niezależnie od tego, czy Twój projekt wymaga standardowego, czy niestandardowego systemu ramek, jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować i zainstalować szklaną ścianę osłonową zgodnie z Twoimi potrzebami, dostarczając wysokiej jakości produkt.

Wszystkie nasze prefabrykowane systemy ścian osłonowych elewacyjnych są wytwarzane, montowane i glazurowane w kontrolowanym środowisku naszego zakładu produkcyjnego. Zapewni to lepszą kontrolę jakości i możliwość wstępnego skonstruowania naszych modułów ramowych przed wzniesieniem konstrukcji budynku; bardzo pomocne jest przyspieszenie zamknięcia budynku, ponieważ nasz zespół instalacyjny może pracować na odcinkach budynku, gdy tylko staną się dostępne; minimalizując opóźnienia spowodowane warunkami pogodowymi.

W dzisiejszych czasach jednolity system ścian osłonowych stał się preferowaną metodą zamykania budynków, ponieważ więcej właścicieli budynków, architektów i wykonawców wnioskuje o zaletach tego rodzaju konstrukcji. Jednostkowe systemy umożliwiają szybkie zamykanie budynków, co może przyspieszyć proces budowy prowadzący do wcześniejszego zajęcia. Proces wytwarzania zindywidualizowanych systemów jest bardziej spójny niż w przypadku ścian z kijami, ponieważ jednolite systemy ścian są konstruowane w sposób niemal liniowy, w pomieszczeniach iw kontrolowanych warunkach środowiskowych.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)