Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySprężyny stalowe ocynkowane

Australia Nowa Zelandia Brytyjski standard DHS Galwanizowana stalowa płatwi Girts Lekka, mierzona na zimno, o wysokiej wytrzymałości

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Australia Nowa Zelandia Brytyjski standard DHS Galwanizowana stalowa płatwi Girts Lekka, mierzona na zimno, o wysokiej wytrzymałości

Chiny Australia Nowa Zelandia Brytyjski standard DHS Galwanizowana stalowa płatwi Girts Lekka, mierzona na zimno, o wysokiej wytrzymałości dostawca
Australia Nowa Zelandia Brytyjski standard DHS Galwanizowana stalowa płatwi Girts Lekka, mierzona na zimno, o wysokiej wytrzymałości dostawca Australia Nowa Zelandia Brytyjski standard DHS Galwanizowana stalowa płatwi Girts Lekka, mierzona na zimno, o wysokiej wytrzymałości dostawca Australia Nowa Zelandia Brytyjski standard DHS Galwanizowana stalowa płatwi Girts Lekka, mierzona na zimno, o wysokiej wytrzymałości dostawca

Duży Obraz :  Australia Nowa Zelandia Brytyjski standard DHS Galwanizowana stalowa płatwi Girts Lekka, mierzona na zimno, o wysokiej wytrzymałości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FASEC
Orzecznictwo: CE, ISO, SGS
Numer modelu: HZFS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 ton
Cena: USD600-1600/ton
Szczegóły pakowania: zdatne do żeglugi opakowania
Czas dostawy: zgodnie z potrzebami klienta
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P
Możliwość Supply: 500000 ton rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
standardowe: AISI, BS, DIN, GB, JIS, AS, NZS Technika: Walcowane na zimno
Obróbka powierzchni: Ocynkowane Szerokość: 100mm-500mm
typu: C głównie materiał: stal o wysokiej wytrzymałości
Kolor: Biały, szary lub niestandardowy
High Light:

aluminium roof cladding

,

galvanised roofing sheets

Australia Nowa Zelandia Brytyjski standard DHS Równoważna konstrukcja ze stali galwanizowanej Płatew Girts formowany na zimno o wysokiej wytrzymałości lekki materiał budowlany

Mamy wysokiej wytrzymałości AS / NZS, BS itp. Standardowe płatwie DHS i obrzeża pod tabelą sprzedaży. witamy klientów w potrzebie zapytania.

W architekturze, inżynierii budowlanej lub budownictwie płatew (lub historycznie purline, purloyne, purling, perling) jest dowolnym podłużnym, poziomym elementem konstrukcyjnym w dachu, z wyjątkiem rodzaju obramowania z tzw. Płytą koronową. W tradycyjnym obramowaniu drewna występują trzy podstawowe typy płatwi: blacha płatwiowa, główna płatwi i płatwi pospolita.

W konstrukcji stalowej termin „płatwie” odnosi się zwykle do elementów konstrukcji dachu, które rozciągają się równolegle do okapu budynku i podtrzymują pokrycia dachowe lub blachy dachowe. Płatwie są z kolei podparte krokwiami lub ścianami. Płatwie są najczęściej stosowane w systemach konstrukcji metalowych, gdzie kształty Z są wykorzystywane w sposób umożliwiający ciągłość zginania między przęsłami.

Praktyka w przemyśle stalowym polega na tym, że kształty strukturalne mają przypisane oznaczenia reprezentatywne dla wygodnego skróconego opisu na rysunkach i dokumentacji: Sekcje kanałowe, z lub bez usztywnień kołnierza, są zwykle określane jako kształty C; Sekcje kanału bez usztywnień kołnierza są również określane jako kształty U; Symetryczne przekroje punktowe, które mają kształt podobny do litery Z, są określane jako kształty Z. Oznaczenia sekcji mogą być regionalne, a nawet specyficzne dla producenta. W konstrukcjach stalowych elementy drugorzędne, takie jak płatwie (dach) i obrzeża (ściany), są często kształtowane na zimno stalowe sekcje C, Z lub U (lub walcowane na walcowane) sekcje C.

Elementy formowane na zimno mogą być wydajne pod względem ciężaru w stosunku do walcowanych sekcji walcowanych dla drugorzędnych zastosowań elementów. Dodatkowo, sekcje Z mogą być zagnieżdżone w celu transportu wiązek, aw budynku docierane do podpór w celu opracowania wydajnej strukturalnie belki ciągłej na wielu podporach.

Dane techniczne:

Standard techniczny: AS / NZS, BS, ASTM, JIS itp
Klasa stali G250-G550 itp
Materiał DX51D / SGCC / SGCH itp
Typy: Komercyjne / Rysunek / Głębokie rysowanie / Jakość konstrukcyjna
Szerokość 100-500 mm
Grubość 0,13–5,0 mm (popularna grubość: 0,14–2,0 mm)
Powłoka wagi 30-275 g / m2
Obróbka powierzchniowa chromowany / przejść przez skórę / olejowany / lekko naoliwiony / suchy
Blaszka zero spangle / zminimalizowany spangle / regularny spangle / duży spangle
Cewka ID 508 mm / 610 mm
Waga cewki 3-8MT na cewkę
Pakiet: pakiet warty morza
Podanie: panele przemysłowe, budynek, konstrukcja stalowa
Warunki cenowe FOB, CFR, CIF
Zasady płatności L / C, D / P, T / T
czas dostawy 15-30 dni po otrzymaniu wpłaty

Funkcje:

Solidna konstrukcja i doskonała wytrzymałość
Odporne na korozję wykończenie powierzchni
Idealny do zastosowań wspierających konstrukcję
Doskonała stabilność wymiarowa

Zalety:

Bardzo wysoki stosunek wytrzymałości do masy; wysoka wytrzymałość, niski koszt.
40% oszczędności w stali; 30% oszczędności w całkowitych kosztach budowy.
Łatwa i tania obsługa i transport.
Oszczędność dzięki zmniejszeniu ciężaru własnego na głównej konstrukcji ramy.
Znacznie skraca czas instalacji.
Możliwość rozciągania długich odcinków.
Nie wymaga wiercenia ani cięcia.
Bezobsługowe dzięki zastosowaniu odpowiedniego wykończenia powierzchni.
Fabrycznie wykończone, przycięte na dokładną długość z dziurkowanymi otworami, aby uniknąć strat czasu i materiału.
Ciągłe splatowanie i łączenie dla lepszej wytrzymałości strukturalnej, stabilności i oszczędności.
450 warg dla lepszego modułu przekroju i łatwego zagnieżdżania

Płatwie są obecnie dość popularne i są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach na rynku. Zwykle wygląda podobnie do angielskich alfabetów, a niektóre z najczęściej używanych płatwi składają się z płatwi Z i C. Głównymi przyczynami jego popularności jest to, że przy użyciu dachu lub dachu pokrycia dachowego płatwi można nadać różne kształty, zgodnie z życzeniem właściciela lub klienta. Nie ma więc znaczenia, czy dana osoba chce nadać swojemu dachowi płaski lub stożkowy wygląd, wszystko będzie idealnie pasować do płatwi.

Ta płatwa dachowa jest wykonana z dobrej jakości stali, dzięki czemu może wytrzymać obciążenie budynku i pozostać stabilna. Stąd osoby mogą odebrać dowolną z nich zgodnie z własnym wyborem i preferencjami. Może być również używana w konstrukcji drewnianej i nazywana jest również płytą arkadową. Płyty te mogą być również nazywane belkami, które zapewniają wsparcie krokwiom. Krokwie te stanowią podstawę szerszego budynku.

Montaż płatwi jest dość łatwym zadaniem. Płatwie wykonane ze stali można łatwo ciąć nożycami, jednak każdy materiał wymaga tradycyjnej formy mocowania, dzięki czemu może pozostać stabilny przez wiele lat. Ale najlepszą częścią używania płatwi jest jej niewielka waga, a jej szerokość, długość i wysokość - wszystko to można dostosować do życzeń klientów. Dach z płatwi sprawia, że ​​dach jest zdecydowanie mocniejszy i mocniejszy, zgodnie z życzeniem użytkowników.

Aplikacje:
Wysokie budynki
Multipleksy / budynki komercyjne
Budynki elektrowni
Budynki biurowe
Mezzanine Floors in Industrial Buildings
Magazyny, szopy, stodoły itp.

Zapraszamy do zapytania klienta o więcej szczegółów.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Shayne

Tel: +8618857115398

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)