Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyZestawy budynków stalowych

Kute walcarki do wytłaczania wysokowydajnych walców roboczych Walce do wyciskania walców ze stali nierdzewnej

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Kute walcarki do wytłaczania wysokowydajnych walców roboczych Walce do wyciskania walców ze stali nierdzewnej

Chiny Kute walcarki do wytłaczania wysokowydajnych walców roboczych Walce do wyciskania walców ze stali nierdzewnej dostawca
Kute walcarki do wytłaczania wysokowydajnych walców roboczych Walce do wyciskania walców ze stali nierdzewnej dostawca Kute walcarki do wytłaczania wysokowydajnych walców roboczych Walce do wyciskania walców ze stali nierdzewnej dostawca Kute walcarki do wytłaczania wysokowydajnych walców roboczych Walce do wyciskania walców ze stali nierdzewnej dostawca

Duży Obraz :  Kute walcarki do wytłaczania wysokowydajnych walców roboczych Walce do wyciskania walców ze stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FAMOUS
Orzecznictwo: CE,ISO9001,SASO,SGS
Numer modelu: walec roboczy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: USD 500 Per Ton
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie do transportu morskiego
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 1000 ton na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: stal nierdzewna, stal węglowa, sus typu: rolka przenośnika, walec roboczy
aplikacji: Przemysł wydobywczy węgla Funkcja: wodoodporny, pyłoszczelny
Rozmiary rolek: 60, 70, 80, 108 mm i 2-1 / 2 Rozmiary wału / osi: 15, 20, 25 mm i hex11 / 16 '
pakowania: Drewniane etui Poszycia: dostosować

Kute walcarki do wytłaczania wysokowydajnych walców roboczych Walce do wyciskania walców ze stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:


W obróbce metali walcowanie jest procesem formowania metalu, w którym materiał metalowy jest przepuszczany przez jedną lub więcej par rolek w celu zmniejszenia grubości i uzyskania jednolitej grubości. Koncepcja jest podobna do walcowania ciasta. Walcowanie jest klasyfikowane zgodnie z temperaturą walcowanego metalu. Jeśli temperatura metalu jest wyższa niż temperatura rekrystalizacji, wówczas proces jest znany jako walcowanie na gorąco. Jeśli temperatura metalu jest niższa niż temperatura rekrystalizacji, proces jest znany jako walcowanie na zimno. Jeśli chodzi o użytkowanie, procesy walcowania na gorąco zwiększają tonaż w porównaniu z jakimkolwiek innym procesem produkcyjnym, a procesy walcowania na zimno to największy tonaż spośród wszystkich procesów obróbki na zimno. , w produkty takie jak stal konstrukcyjna (belki dwuteowe, kątowniki, rynny i inne), pręty i szyny. Większość hut posiada oddziały walcownicze, które przekształcają półprodukty odlewnicze w gotowe produkty. Istnieje wiele rodzajów procesów walcowania, w tym walcowanie pierścieniowe, gięcie walcowe, walcowanie, walcowanie profilowe i walcowanie kontrolowane.

Zwykle robimy ten typ rolki statycznym odlewem i odlewem odśrodkowym. Zalecamy stosowanie odlewanych odśrodkowo rolek, aby uzyskać lepszą wydajność, gdy rowek w korpusie rolki nie jest zbyt głęboki. Dzięki dodaniu większej ilości stopu możemy uzyskać mikrostrukturę składającą się z sferoidalnego grafitu, perlitu i pierwotnego węglika typu M3C do 30%. Tymczasem rdzeń rolki nadal zachowuje bardzo dużą wytrzymałość z dużą ilością sferoidalnego grafitu w matrycy ferrytu. Gdy rowek w korpusie rolki jest bardzo głęboki, zalecamy użycie rolek odlewanych statycznie z rowkiem, aby uzyskać niski spadek twardości między powierzchnia ciała i dół rowka.

Specyfikacja:

Surowiec Wybierz jednopoziomową stal wlewkową, sprawdź pierwiastek chemiczny, potwierdź spełnienie wymagań.
Kucie Ogrzewanie do określonego czasu i temperatury. Mieć dwa rodzaje kucia otwartego kucia i kucia matrycowego.
Obróbka cieplna Zgodnie z wymaganiami dotyczącymi rozciągliwości, wydajności, twardości, pełnego ogrzewania. Incloud A, N, Q, T, powierzchniowy HT i lokalny HT.
Obróbka Wyposażenie tokarki poziomej, tokarki pionowej, tokarki CNC, centrum obróbczego CNC, tokarki, wytaczarki, frezarki, szlifierki. Tolerancja może utrzymywać +/- 0,02 mm, chropowatość powierzchni może dziurkować Ra0,8. Grindering tolerancja geometryczna.
Postacie:
1) Materiał: stal stopowa, żelazo stopowe, żeliwo sferoidalne, mianowicie 9Cr3Mo, 70NiMoV itp.
2) Standard: GB, AISI, SAE, ASTM / ASME, EU, AS / NZS itp
3) Rozmiar: dostosowany jako zamówienia
4) Twardość: w oparciu o wymagania klienta
5) Skład chemiczny i właściwości mechaniczne: jak określono.
Produce & Dlivery:
Płyty są materiałem zasilającym dla walcowni gorących lub walcowni płytowych, a zakwity walcowane są na kęsy w młynie kęsów lub w dużych sekcjach w młynie strukturalnym. Wyjście z walcowni taśmowej jest zwijane, a następnie wykorzystywane jako surowiec do walcarki na zimno lub stosowane bezpośrednio przez wytwórców. Kęsy do ponownego walcowania są następnie walcowane w młynie handlowym, barowym lub walcowniczym. Młyny handlowe lub barowe wytwarzają różnorodne produkty w kształcie, takie jak kąty, kanały, belki, kule (długie lub zwinięte) i sześciokąty.

Zastosowanie: Walce perlityczne z żeliwa sferoidalnego są szeroko stosowane w stojakach do obróbki zgrubnej i stojakach pośrednich różnych walcowni.

możemy wykonać różne niestandardowe rolki robocze o różnych rozmiarach i procesach. prosimy o odpowiednie zapytania.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Echo

Tel: +8618157173357

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)