Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySystemy ram stalowych

Ocynkowane systemy ram stalowych H - Beam do konstrukcji warsztatowych lub Villa House

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Ocynkowane systemy ram stalowych H - Beam do konstrukcji warsztatowych lub Villa House

Chiny Ocynkowane systemy ram stalowych H - Beam do konstrukcji warsztatowych lub Villa House dostawca
Ocynkowane systemy ram stalowych H - Beam do konstrukcji warsztatowych lub Villa House dostawca Ocynkowane systemy ram stalowych H - Beam do konstrukcji warsztatowych lub Villa House dostawca Ocynkowane systemy ram stalowych H - Beam do konstrukcji warsztatowych lub Villa House dostawca

Duży Obraz :  Ocynkowane systemy ram stalowych H - Beam do konstrukcji warsztatowych lub Villa House

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: POSIADAĆ

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD1200~USD1600 per ton
Szczegóły pakowania: Zdolne do żeglugi opakowania do kontenera lub statku luzem
Czas dostawy: Na podstawie potrzeb klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stal Kolor: Srebrny lub szary
Systemy okładzinowe: Panele dachowe i ścienne Stalowa płatew: C Płatew, sufit, słupek .etc
standardowe: Chiny GB, USA, UE, AUS, NZ .etc. Obróbka powierzchni: Farba i cynkowanie na gorąco i dostosowane
Specyfikacja: Q235 lub Q345
High Light:

metal framing system

,

steel frame buildings

Ocynkowane systemy ram stalowych H - Beam do konstrukcji warsztatowych lub Villa House

Konstrukcja stalowej ramy jest wykonana ze stalowej ramy głównej i płyty warstwowej ze ścian i dachu. Wypełniaczem płyty warstwowej może być wełna mineralna, polistyren (EPS), poliuretan (PU) lub materiały wykonane na zamówienie. Dla tego typu domu konstrukcja stalowa jest głównie zaprojektowana w ścianie, aby lepiej chronić ramę konstrukcji stalowej, a zewnętrzna jest materiałem konserwacyjnym części okładzinowej. Zazwyczaj elementy stalowe będą połączone za pomocą śrub o wysokiej wytrzymałości. System ścian dachowych jest instalowany za pomocą wkrętów samogwintujących i belek głównych, dzięki czemu cały budynek jest bardziej stabilny i bezpieczny. Ponadto typowa żywotność takich domów może przekroczyć 15 lat, a ładowanie stalowych elementów konstrukcyjnych i paneli jest lekkie i łatwe do pakowania i transportu, z mniejszymi uszkodzeniami podczas transportu. Dlatego ten typ domu szkieletowego jest preferowany i szanowany przez coraz więcej osób.

Dom jest powszechnie używany jako tymczasowe biuro, tymczasowy szpital, dom rodzinny, akademik, stołówka i tak dalej.

Dane techniczne:

Nazwa przedmiotu Budynki z ramami stalowymi do wielu celów
Standard projektowy US / NZ / AS / CE / Chiny GB, zgodnie z życzeniem klienta
Rodzaje budynków Małe budynki o stalowej ramie, takie jak stalowe hangary garażowe, budynki rolnicze obejmują stalowe kurniki dla drobiu, prosty magazyn itp. Duże budynki obejmują wysoki i wielopiętrowy budynek biurowy, halę magazynową huty, duże budynki stadionowe o konstrukcji stalowej itp
Główna rama Normalne ramy stalowe / kratownice / struktura siatki itp. W oparciu o rzeczywiste wymagania projektu
Materiały Q235, Q345B lub inne zastąpione materiały równoważne innym standardom
Dach Płyty warstwowe EPS / PU, wełna skalna, wełna szklana, lekki spieniony panel cementowy, arkusze jednokolorowe lub materiały niestandardowe itp
Sufit Płyta gipsowa lub warstwowa
Ściany zewnętrzne Opcjonalny
Partycje Opcjonalny
Drzwi Opcjonalny
Windows Okno przesuwne PCV, okna izolacyjne ze stopu aluminium z pojedynczą / podwójną szybą itp
Belka podwalinowa C stal
Słupek Podwójna stal C
Wiązka pierścieniowa C stal
Płatew podłogowy C stal
Więźba dachowa C stal
Dachowa płatwi Stal kątowa L40
Schodek Schody stalowe lub cynkowane ogniowo itp
Płyta stopni korytarza płyta ze stali w kratkę, opcjonalnie
Deska podłogowa płyta ze sklejki, cegły cementowe, płytki drewniane, opcjonalnie
Rury wodne i elektryczne Możemy je zaprojektować i wyprodukować na podstawie standardów w lokalnym miejscu lub po prostu zarezerwować dziurę z wyprzedzeniem itp
Kolor Kolory niebieski / czerwony / biały / inne zgodnie z życzeniem klienta

Charakterystyka wydajności:

1. Przyjazny dla środowiska, bez odpadów powstających podczas montażu.

2. Elastyczność podczas mocowania drzwi, okien i wewnętrznych ścianek działowych.

3. Piękny wygląd, różne kolory ścian i dachu.

4. oszczędność kosztów i wygodny transport.

5. Dowód trwałości co najmniej około 15 lat żywotności.

6. Dobra zdolność do składania i demontażu przez kilka razy.

7. Odporne na temperaturę, dźwiękoszczelne i wodoodporne itp

Zalety:

1. Większa wydajność: użycie stalowych ram do budowy domu oszczędza czas i pieniądze. Producenci mogą zamawiać stalowe elementy konstrukcyjne od dostawców do dokładnych rozmiarów i specyfikacji na rysunkach CAD, co spowoduje usprawnienie procesu instalacji.

2. Projektowanie: Jedną z powszechnych krytyki wczesnej budowy modułowej jest to, że budynki wyglądają jak skrzynki. Trwałość, wytrzymałość i plastyczność stali pomagają projektantom rzucić wyzwanie temu założeniu. Projektanci korzystający ze stalowej ramy mogą tworzyć efekty takie jak moduły wspornikowe, elementy zakrzywione i dachy spadziste. Funkcje te zwiększają zainteresowanie wizualne i mogą ukryć modułową metodę budowy budynku.

3. Bezpieczeństwo: dla mieszkańców budynku stal jest bezpieczniejszym rozwiązaniem w porównaniu z tradycyjnym drewnem. Stal ma znacznie wyższy poziom odporności ogniowej i jest zintegrowana z projektem budynku jako w pełni zaprojektowany system, który można łatwo zweryfikować. Połączenia spawane są z natury mocniejsze niż połączenia drewniane, a połączenia spawane można łatwo sprawdzić i zweryfikować za pomocą badań nieniszczących. Pod koniec dnia klienci mogą oczekiwać budynku o prawdziwej integralności strukturalnej.

4. Jakość: nie ma wątpliwości, że użycie stali zapewnia wynik jakości. Trwałość stali zapewnia, że ​​wszystkie elementy wykorzystywane w produkcji budynków modułowych nie zawiodą podczas fazy tranzytu i montażu konstrukcji. Stal jest z natury odporna na korozję. Jego wydajność zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych środowiskach konstrukcyjnych jest przewidywalna i gwarantowana. Eliminuje to niepewność co do wydajności budynku przez całe jego życie. W środowiskach silnie korozyjnych stal może być chroniona przez cynkowanie ogniowe lub zastosowanie innych odpowiednich powłok.

Spawane połączenia stalowe są nie tylko mocniejsze niż inne materiały, ale są również bardzo łatwo sprawdzane pod kątem weryfikacji według zaprojektowanych konstrukcji i specyfikacji. Połączenia skręcane stosowane w wyrobach stalowych są zaprojektowane tak, aby zagwarantować ich wytrzymałość i przydatność do każdego zastosowania w konstrukcji modułowej. Śruby i elementy złączne zakupione od renomowanych dostawców będą miały systemy zapewnienia jakości, które wspierają ich produkcję i poświadczają ich działanie, gdy są używane zgodnie ze specyfikacją.

5. Zrównoważony rozwój: stal jest nie tylko świetna dla przemysłu, to także praktyczny wybór dla środowiska. Budynki modułowe wykonane ze stali są produkowane z dużą dokładnością. W rezultacie na etapie budowy jest bardzo mało zmarnowanego materiału, a składowanie jest znacznie ograniczone. Stal w 100% nadaje się do recyklingu. Pod koniec życia budynku wszystkie elementy stalowe mogą zostać usunięte i poddane recyklingowi do wykorzystania w innych konstrukcjach stalowych lub fabrykach.

Zastosowania: może być szeroko stosowany w różnych obszarach, między innymi w magazynach konstrukcji stalowych, zakładach, fabrykach, stalowych budynkach biurowych, wieżowcach / budynkach wielopiętrowych z ramami stalowymi, stalowych hangarach garażowych, budynkach rolniczych, takich jak stalowy dom rolniczy, magazyn, stal budynek parkingowy, jakiś stalowy malutki dom na rezydencję i budynki handlowe na sklep, biuro, hotel itp.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Shayne

Tel: +8618857115398

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)