Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Rama aluminiowa Powłoka proszkowa Fotowoltaika Zintegrowana szklana kurtyna ścienna Moduły słoneczne

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Rama aluminiowa Powłoka proszkowa Fotowoltaika Zintegrowana szklana kurtyna ścienna Moduły słoneczne

Chiny Rama aluminiowa Powłoka proszkowa Fotowoltaika Zintegrowana szklana kurtyna ścienna Moduły słoneczne dostawca
Rama aluminiowa Powłoka proszkowa Fotowoltaika Zintegrowana szklana kurtyna ścienna Moduły słoneczne dostawca Rama aluminiowa Powłoka proszkowa Fotowoltaika Zintegrowana szklana kurtyna ścienna Moduły słoneczne dostawca Rama aluminiowa Powłoka proszkowa Fotowoltaika Zintegrowana szklana kurtyna ścienna Moduły słoneczne dostawca

Duży Obraz :  Rama aluminiowa Powłoka proszkowa Fotowoltaika Zintegrowana szklana kurtyna ścienna Moduły słoneczne

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: Zhejiang, China
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Model Number: Stick

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 sqm
Cena: USD100-550 per sqm
Packaging Details: Standard waterproof paper and steel framed or wooden box
Delivery Time: Based on client's needs like one month
Payment Terms: L/C,T/T, D/A, D/P, Western Union
Supply Ability: 600,000 sqm per Year
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Specification: PV glass curtain wall Material: Aluminum frame
Coating: PVDF or Powder Coating Color: Gray or customized
Installation: Easy Size: According to client's need
Application: Commercial office mall, shopping mall

Rama aluminiowa Powłoka proszkowa Fotowoltaika Zintegrowana szklana kurtyna ścienna Moduły słoneczne

Fotowoltaiczna (PV) wentylowana ściana osłonowa i system dachowy to produkt o niezaprzeczalnej wartości estetycznej i nie do pobicia pod względem izolacji cieplnej, która generuje darmową energię elektryczną ze słońca.

Wytworzona energia elektryczna może być bezpośrednio przeniesiona do systemu zasilania sieciowego, a tym samym sprzedawana dużym dostawcom lub wykorzystywana do osobistego użytku (system izolowany).

Termiczne metody otaczające mogą spowodować 25-40% zmniejszenie zużycia energii przez budynek.

W zależności od orientacji fasady, lokalizacji budynku i zastosowanej technologii fotowoltaicznej, energia elektryczna wytwarzana przez nasz system w zaledwie jednym metrze kwadratowym może wahać się między 20-40 kW / h rocznie; energia wystarczająca do dostarczenia do 10 000 godzin światła z energooszczędnych żarówek o mocy 20 W.

Oprócz oczywistych korzyści dla środowiska, w krajach, w których sprzedaż energii elektrycznej jest regulowana i oparta na zachętach, poprzez obowiązkowe dotacje od firm elektrycznych, metr kwadratowy wentylowanego dachu może generować korzyść netto w ciągu swojego życia (25 lat) więcej niż 1000 euro.

Z finansowego punktu widzenia, w zależności od rodzaju budynku i jego lokalizacji, nasze wentylowane fasady i dachy mogą osiągnąć wewnętrzną szybkość powrotu (IRR) większą niż 25% i znakomity czas zwrotu.

Ściany kurtynowe stają się popularnym zastosowaniem szkła fotowoltaicznego w budynkach. Pozwalają właścicielom generować energię z obszarów budynku, o których nigdy nie myśleli. Budynki stają się prawdziwą elektrownią, zachowując swój wygląd, estetykę, wydajność i funkcjonalność.

Zarówno bezpostaciowy krzem, jak i krystaliczne szkło silikonowe mogą być używane do aplikacji kurtynowych, a wybór jednego lub drugiego zależy od preferencji projektowych, zapotrzebowania na energię i wymagań dotyczących światła dziennego.

Szkło PV do ścian osłonowych jest bezramowe i można je zamontować w dowolnym systemie komercyjnym. Z perspektywy mechanicznej wykonawca przeszklenia zajmie się jego instalacją, a następnie wykonawca elektryczny połączy urządzenia.


Specyfikacja:

Nazwa produktu

Szklana ściana kurtynowa PV

Rodzaj produktu Ściana kurtynowa
Cecha Modelowanie, dekoracja, izolacja cieplna, bezpieczeństwo
Kolor Dostosowane
Regularna grubość Profil i grubość szkła zależą od lokalnego klimatu i prędkości wiatru
Rozmiar Dostosowany rozmiar
Obróbka powierzchniowa

PVDF, Powłoka proszkowa

(Akzo Nobel lub inna znana marka) Or Customized

Orzecznictwo ISO9001-2000, CHINY SQUARE & ROUND COMMITTEE DNV
Sprzęt komputerowy

Sprzęt Roto, sprzęt GU, sprzęt Siegenia

z Niemiec lub Kinlong lub Customized

Dotyczy miejsca Budynek zewnętrzny / Hotel / Centrum handlowe
Ogłoszenie

Pls wysyłać rysunki szczegółowe, rysowanie elewacji, 3Dpictures, położenie budynku,

i prędkość wiatru dla każdego obliczenia.

Jeśli jakieś specjalne zapytanie, pls uprzejmie proszę o wycenę.

Funkcje:

1. Ściana osłonowa z pełnego szkła jest w pełni przezroczysta i ma pełny widok, umożliwiając wymianę i integrację przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Ludzie mogli wyraźnie zobaczyć cały system strukturalny szkła, aby przekształcić system strukturalny z roli wspierającej w widoczność wydajności i wykazać poczucie estetyki architektonicznej, typu, hierarchii i wrażenia przestrzeni.

2. System jest lekki i charakteryzuje się prostym wyborem materiału, przetwarzaniem w fabrykach, szybką budową i wygodną konserwacją. Ponadto jest łatwy do czyszczenia.

3. Aby uzyskać efekt wzbogacenia elewacji architektonicznej, system ten nie ma sobie równych i jest doskonałym ucieleśnieniem nowoczesnej nauki i technologii w dekoracji budynku.

Koszt modułów fotowoltaicznych montowanych na elewacji można częściowo zrekompensować kosztem wypełnienia szklanego, które zastępują. W wielu miejscach istnieją dotacje lub ulgi podatkowe, które mogą pomóc w pokryciu pierwszych kosztów. Wytwarzanie energii fotowoltaicznej może być znaczące. W jednym scenariuszu modelowania, w którym założono, że zespoły zintegrowane z fasadą mają pokrywać południowe powierzchnie spandreli podmiejskiego biurowca, przewidywano moc wyjściową PV równą 25% potrzeb oświetleniowych budynku. Większość projektów demonstracyjnych ma mniejszą skalę. W USA cieszymy się stosunkowo niskimi współczynnikami mocy elektrycznej, więc uzasadnienie BIPV musi opierać się na kryteriach innych niż czas zwrotu. W miarę jak społeczeństwo zaczyna rozpoznawać długoterminowe koszty emisji z konwencjonalnych źródeł energii zasilanych paliwami kopalnymi, równanie to ulegnie zmianie.

Tylko jedno połączenie typu jednostka-jednostka (zazwyczaj arkusz lub łata silikonowa) musi być uszczelnione polem, a tylko jedna kotwica na słup musi być przymocowana do powierzchni czołowej lub górnej płyty stropowej. Blokujące zespolone szklane elementy ramy kurtynowej są weatheripped, aby uszczelnić się ze sobą, zarówno poziomo, jak i pionowo. Pozwala to na rozszerzanie się i kurczenie termiczne, różnicowy ruch między piętrami, pełzanie betonu, skracanie kolumny i / lub ruch sejsmiczny. Większość systemów osłon kurtynowych jest instalowanych sekwencyjnie na każdym poziomie piętra, przesuwając się od dołu do góry budynku.

Podanie:

JAK WYBRAĆ SYSTEMY ŚCIAN KURTYNOWYCH PV

Kryteria wyboru

Stick Curtainwall

Ściana kurtynowa ze szkła PV

Rozmiar projektu

Mały

Duży

Konfiguracja ściany

Złożony

(Wiele zmian w samolocie, np. Podbitki, narożniki itp.)

Powtarzalny

(Duże połacie płaskiej ściany)

Wzór połączenia

Losowy

Jednolita pozioma linia progu

Przeszklenia

Pole

Fabryka

Ruchy między opowieściami

Bardzo limitowany

Ramy z blokadą umożliwiają ruchy

Kontrola jakości

Z zastrzeżeniem zmiennych witryny

(Zarówno środowisko, jak i sprzęt)

Kontrolowane warunki fabryczne

Modyfikacja

Można go dopasować w terenie

Wstępnie zaprojektowany

Opieczętowanie

Z zastrzeżeniem zmiennych witryny

Minimalne uszczelnienie pola

Koszty pracy w terenie

Wysoki

(Wiele części do śledzenia i montażu)

Niska

Czas pracy w terenie

Powolny

Szybki

(Często ustawienie 75 stóp kwadratowych lub więcej na jednostkę)

Dostęp i bezpieczeństwo

Wymagany dostęp zewnętrzny

Zestaw z wnętrza

(Na zewnątrz opcjonalnie)

Wszystkie nasze wstępnie przeszklone systemy ścian osłonowych są produkowane, montowane i szkliwione w kontrolowanym środowisku naszego zakładu produkcyjnego. Przyniesie to lepszą kontrolę jakości i możliwość wstępnego skonstruowania naszych modułów ramowych przed wzniesieniem konstrukcji budynku; bardzo pomocne jest również przyspieszenie zbliżenia budynku, ponieważ nasz zespół instalacyjny może pracować na odcinkach budynku, gdy staną się dostępne; minimalizując opóźnienia spowodowane warunkami pogodowymi.

Obecnie system osłon kurtynowych stał się preferowaną metodą zamykania budynków, ponieważ więcej właścicieli budynków, architektów i wykonawców wnioskuje o korzyściach wynikających z tego typu konstrukcji. Jednostkowe systemy umożliwiają szybkie zamknięcie budynków, co może przyspieszyć proces budowy prowadzący do wcześniejszej okupacji. Proces produkcji systemów jednostkowych jest bardziej spójny niż w przypadku ścian kurtynowych, ponieważ systemy ścian zespolonych są zbudowane w sposób prawie na linii montażowej, wewnątrz i w kontrolowanych warunkach środowiskowych.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Shayne

Tel: +8618857115398

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)