Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyKompozytowy pokład podłogowy

Comflor 210 Równoważne kompozytowe płyty podłogowe Głębokie profile Blacha stalowa ocynkowana

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Comflor 210 Równoważne kompozytowe płyty podłogowe Głębokie profile Blacha stalowa ocynkowana

Chiny Comflor 210 Równoważne kompozytowe płyty podłogowe Głębokie profile Blacha stalowa ocynkowana dostawca
Comflor 210 Równoważne kompozytowe płyty podłogowe Głębokie profile Blacha stalowa ocynkowana dostawca Comflor 210 Równoważne kompozytowe płyty podłogowe Głębokie profile Blacha stalowa ocynkowana dostawca

Duży Obraz :  Comflor 210 Równoważne kompozytowe płyty podłogowe Głębokie profile Blacha stalowa ocynkowana

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FASECbuildings
Orzecznictwo: ISO, CE etc
Numer modelu: Wpisz 2

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1000sqm
Cena: USD10-20/sqm
Szczegóły pakowania: zdatne do pakowania opakowania
Czas dostawy: 1-4 tygodnie na plan produkcji
Zasady płatności: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 50000sqm na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Pokład stalowy Specyfikacja: Comflor 210
typu: szalunek pokładowy ze stali Kolor: Srebro
Cynk: 350 g / m2 powierzchni: Ocynkowane
Szerokość: 975 mm Grubość: 1.2 MM
Obróbka powierzchni: Ocynkowane

Comflor 210 równoważny kompozytowy profil podłogowy Głębokie profile Blacha stalowa ocynkowana

Metalowy szalunek podłogowy wykonany jest z blachy stalowej ocynkowanej metodą walcowania, a jego przekrój ma kształt litery V, litery U, trapezoidalnej lub podobnej. Jest używany głównie jako stały szablon i można go również wybrać do innych celów. Produkty są szeroko stosowane w elektrowniach, przedsiębiorstwach produkujących energię, halach wystawowych samochodów, warsztatach konstrukcji stalowych, magazynach cementu, biurach konstrukcji stalowych, terminalach lotniczych, dworcach kolejowych, stadionach, salach koncertowych, teatrach, dużych supermarketach, centrach logistycznych, obiektach olimpijskich. Konstrukcje stalowe, takie jak obiekty. Dostosowując się do wymagań szybkiej budowy głównej konstrukcji stalowej, może zapewnić solidną platformę roboczą w krótkim czasie i może wykorzystywać wiele podłóg do układania profilowanej blachy stalowej i układania betonu w płycie betonowej.

Dane techniczne:

Imię szalunek szalunkowy
Materiał bazowy Blacha stalowa ocynkowana ogniowo
Gatunek stali SGCC
Granica plastyczności Q235 lub Q345 Patrz Normy GB / T1591-2008
Grubości 0,8 -1,5 mm (normalnie 0,8,1,0; 1,2)
Cynk Coatin g 60-275 g / m2
Wysokość fali 51 mm-76 mm
Efektywna szerokość 688 mm - 940 mm

Długość

0-11.8m
Obciążenie mniejsze niż 5,8 mw 20GP
Obciążenie 5,8–11,8 m w 40GP
Uszczelka Pakiet, wodoodporny pakiet ze stalowym pasem
Czas dostawy

20 dni po potwierdzeniu

Oto niektóre typowe profile dostępne na rynku:

  1. Pokrycie podłogowe ze stali ocynkowanej typu zamkniętego
YXB51-200-600
YXB65-186-558
YXB60-253-760
YXB60-180-540
YXB51-200-600
YXB65-186-558
(2) Okładzina podłogowa ze stali ocynkowanej typu otwartego YX75-230-690
YX75-200-600
YX38-152-915
YX51-305-915
YX76-305-915
YX75-230-690
YX75-200-600
YX51-250-750
YX51-335-1005
YX76-344-688
(3) blachodachówka ze stali ocynkowanej YX51-200-600
YX51-190-760
YX51-200-800
YX51-200-600

Zalety:

Większa wytrzymałość
Podstawowy produkt stalowy FAMOUS ma masę cynkową Z350. Został wybrany, aby zapewnić doskonałą ochronę przed korozją podczas użytkowania, bezpośrednio w wyniku zwiększonej masy powłoki. FAMOUS stal jest również dostępna z powłoką Z450 z 15-letnią gwarancją. Przeprowadzono kompleksowe testy zgrzewania kołków ścinanych w zakresie grubości podstawy dla obu mas powłok, aby zapewnić spójne wyniki na miejscu.

Niezrównana siła
Kompozytowe płyty stalowe i betonowe są lżejsze i mocniejsze niż większość tradycyjnych płyt. Stalowe poszycie zapewnia wzmocnienie przy rozciąganiu, w połączeniu z wytrzymałością betonu na ściskanie, tworząc wszechstronną, mocniejszą płytę. Profile tarasowe ze stali są zaprojektowane w taki sposób, aby zapobiegać poślizgowi podłużnemu między stalą i betonem w samej płycie oraz wszelkim ruchom poprzecznym między płytą a belkami nośnymi.

Większe oszczędności
Oszczędności masy osiągnięte w płytach kompozytowych można przenieść na inne obszary projektu, takie jak fundamenty. A ponieważ poszycie stalowe działa jako stały szalunek, może znacznie zmniejszyć potrzebę podpory lub tymczasowego szalowania, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze.

Łatwa obsługa na miejscu
Deski stalowe dostarczane są na miejsce w odciętych odcinkach oraz w opakowaniach jednostkowych. Wiązki można łatwo wyciągnąć w miejsca pracy, a poszczególne arkusze można szybko układać ręcznie. Jedna ciężarówka może przewozić 1 000 metrów kwadratowych na raz, a zespół może zainstalować do 400 metrów kwadratowych dziennie.

Szybka, bezpieczna konstrukcja
Płyta zespolona skutecznie działa jako bezpieczna platforma robocza. Po wylaniu płyty kolejne transakcje mogą niemal natychmiast rozpocząć pracę poniżej. Jednocześnie prace można kontynuować bez przeszkód na podłogach powyżej, umożliwiając prostą instalację usług. Korytka kablowe, kanały kablowe i rury serwisowe można dokładnie zawiesić pod płytą za pomocą specjalnie zaprojektowanych klipsów, wsporników i wieszaków, które łatwo i szybko umieszczają się we wgłębieniach w stalowym profilu tarasowym.

Aby uzupełnić nasze produkty tarasowe zalecamy kompletną konstrukcję płyty podłogowej poprzez dodanie dostaw i układanie żelbetonu. To rozwiązanie jednopunktowe pozwala na w pełni zintegrowany metalowy pokład i płytę betonową z powiązanymi zaletami interfejsu handlowego i programu.

Płyta zespolona, ​​która składa się z lekko zbrojonego betonu odlewanego na profilowanym stalowym poszyciu, jest opcją, niezależnie od tego, czy belki są ułożone pionowo, czy też są zintegrowane z głębokością płyty w przypadku płytkiej konstrukcji podłogowej. Płyty są zwykle wzmacniane za pomocą górnej warstwy siatki, a czasem dodatkowych prętów w korytach (zwykle na dłuższe okresy odporności ogniowej i dużych obciążeń). Można również zastosować wzmocnienie z włókien. Rozpiętości do 4,5 m można osiągnąć za pomocą trapezoidalnego pomostu. Istnieją również tak zwane profile głębokich desek (głębokość ponad 200 mm), które mogą rozciągać się na około 6 m bez podparcia podczas budowy.

Podczas gdy spawany metalowy system tarasowy FASEC Rebar-kratownica zespolony dostosowuje szybkie wymagania konstrukcyjne głównej konstrukcji stalowej i zapewnia szybkie procedury pracy. Może zaoszczędzić dużo czasu na budowę w porównaniu do tradycyjnego systemu desek podłogowych. Może również poprawić sztywność podłogi i zaoszczędzić ilość stali i betonu, aby zmniejszyć budżet projektu.

Tłoczone powierzchnie zwiększają wiązanie podłogi z betonem, sprawiają, że system podłogi ma wysoką wytrzymałość. Jest całkowicie ognioodporny i może rozciągać się długo bez środkowego wsparcia.

Z punktu widzenia oszczędności kosztów i oszczędności czasu lepszym wyborem jest spawany metalowy system tarasowy FASEC z kratownicą zbrojeniową. Jednak w przypadku wielu gotowych konstrukcji pokład jest już zaprojektowany i aby uniknąć przeprojektowania, ponownego obliczenia i ponownego przesłania / zatwierdzenia, możemy również zaoferować różne niestandardowe profile stalowe pokładu podłogi, aby zaspokoić potrzeby różnych wykonawców, tymczasem będziemy oferować różne wsparcie techniczne w zakresie analizy rozpiętości obciążenia i naprężeń itp.

Oto niektóre typowe szczegóły:

Serdecznie zapraszamy różnych klientów z rynku międzynarodowego do zapytania i odwiedzenia nas!

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Shayne

Tel: +8618857115398

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)