Hangzhou Słynny Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Firma z Grupy KNSN

Standardowa inżynieria i kontrola jakości USA-EUROPA Budujemy niezawodność naszej marki!Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

www.stalfabrykat.pl

 

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

System ścienny ze szkła z podwójną powłoką z elewacji z termoizolowanym i laminowanym szkłem

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

System ścienny ze szkła z podwójną powłoką z elewacji z termoizolowanym i laminowanym szkłem

Chiny System ścienny ze szkła z podwójną powłoką z elewacji z termoizolowanym i laminowanym szkłem dostawca
System ścienny ze szkła z podwójną powłoką z elewacji z termoizolowanym i laminowanym szkłem dostawca System ścienny ze szkła z podwójną powłoką z elewacji z termoizolowanym i laminowanym szkłem dostawca System ścienny ze szkła z podwójną powłoką z elewacji z termoizolowanym i laminowanym szkłem dostawca

Duży Obraz :  System ścienny ze szkła z podwójną powłoką z elewacji z termoizolowanym i laminowanym szkłem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: Double-Skin-Facade

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD200~USD900 per sqm
Szczegóły pakowania: Standardowy wodoodporny papier i drewno lub sklejka z gumą itp
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 50 000 mkw rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
standardowe: ASTM / JIS / EU / GB Szerokość: 600 -2500 mm
funtion: Oszczędność energii
High Light:

szklana ściana kurtynowa

,

szklana ściana kurtynowa

System ścienny ze szkła z podwójną powłoką z elewacji z termoizolowanym i laminowanym szkłem


Szybki podgląd:
1. Dwufazowa fasada zapewnia oszczędność energii

2. takie systemy ścian ze szkła osłonowego przeznaczone są do budynków biurowych

3. w zimie jest to wysoka izolacja cieplna

Po latach rozwoju nasza grupa przekształciła się w integralnego wykonawcę dla różnych budynków i konstrukcji. Mamy więc możliwości w różnych projektach i projektach wielkich projektów na podstawie zadowalającej kontroli budżetowej. Zapraszamy klientów do bezpośredniego kontaktu z wszelkimi rodzajami inżynierii budowlanej lub budowaniem otaczających cen materiałów. Nasz profesjonalny inżynieria herbaciany są gotowi tutaj zaoferować indywidualnie zaprojektowany projekt i cenę. Nasz pricinple to jedna kolejna próba przynosząca spójną współpracę!

Podwójna skóra Façade (DSF) jest wykorzystywana coraz częściej w budynkach o wysokim profilu, zaprojektowanych przez znanych architektów, przy użyciu uznanych konsultantów inżynieryjnych, a także jako przykładowa "zielona" strategia budownictwa. Jest to nowa technologia, która jest częściej stosowana w budynkach najwyższej klasy w Europie i Pacyfiku. Dla większości mainstreamowych architektów podwójna technologia skóry pozostaje nieuchwytna. Z perspektywy zarówno wiedzy, jak i budżetu, podwójne systemy skóry są często poza zasięgiem najbardziej komercyjnych projektów.

Powstaje pytanie, czy podwójne budynki skóry są bardziej ekologiczne i trwałe. Czy architektura komercyjna traci potencjalne oszczędności energetyczne i ekologiczne? Fasada Double Skin oparta jest na pojęciu ścian zewnętrznych, które reagują dynamicznie na różne warunki otoczenia i mogą obejmować zintegrowany system ochrony przed słońcem, naturalną wentylację i termoizolację lub strategie.

Wczesną architekturą nowoczesną w projekcie okiennym różnych projektów zbadano tę nową technologię. Wczesne, pasywne projektowanie słoneczne na przykładzie ściany "trombe", jest również postrzegane jako prekursor nowoczesnych systemów podwójnej skóry Tylko niedawno technologia podwójnej skóry staje się analogiczna do odkryć w architekturze przezroczystej i szklanej, a ponadto uznana za ekologicznie "odpowiedzialną" konstrukcję. Niniejszy artykuł przedstawia odkrycia zespołu wyższego szczebla B.Arch. oraz studentów magisterskich, którzy przeprowadzili pierwsze badanie systemów okładzin podwójnych.

Specyfikacja:

Materiał: specyfikacja:
Długość 2m lub według wymagań klienta
Szerokość 1m lub według wymagań klienta
Wysokość 40mm lub zgodnie z wymaganiami klienta

Chociaż koncepcja Fasady Podwójnego Skórzanego nie jest nowa, coraz większą tendencję od architektów do wprowadzenia jej w życie. Jego złożoność i możliwość adaptacji do różnych warunków klimatycznych zwiększają potrzebę starannego projektowania. Ponieważ typy konstrukcji mogą się różnić w różnych miejscach, oczywiste jest, że porównanie różnych źródeł literatury nie zawsze jest istotne. Ponieważ koncepcja "Podwójnych Fasasad" jest skomplikowana, a jego zastosowanie i funkcja wpływają na różne parametry budynku, literatura jest badana z różnych dziedzin.

Jasne jest, że projektowanie systemu jest kluczowe dla funkcjonowania budynku. Według autora, fasady Double Skin mogą zapewnić zarówno lepszy klimat wewnątrz pomieszczeń, jak i zmniejszone zużycie energii w tym samym czasie, jeśli są odpowiednio zaprojektowane. Jeśli podejście jest ogólne i cele, które mają być osiągnięte, są jasne, wspomniany system jest wystarczająco elastyczny, aby sprostać zmianom klimatycznym dla większości typów budynków.

Klasyfikacja elewacji Double Skin jest ważna, ponieważ pierwsze podejście może mieć wpływ na etap projektowania. Po wybraniu typu podwójnej elewacji właściwej dla budynku konieczne jest zdefiniowanie projektu i parametrów technicznych (takich jak stosowane materiały), które mogą wpływać na funkcjonowanie i działanie układu oraz właściwości fizyczne wnęki. Dokładność obliczeń skuteczności fasad w fazie projektowania doprowadzi do bardziej precyzyjnych przewidywań. Oczywiste jest, że przy określaniu priorytetów głównych celów systemu podwójnej elewacji na różne sposoby konstrukcja i konstrukcja budynku mogą różnić się w zależności od wymagań projektantów i potrzeb użytkowników. Opisano i opisano zalety i wady podwójnych fasad elewacyjnych znalezionych w różnych źródłach literatury.

Przedstawiono również przykłady budynków biurowych z elewacją Double Skin. Fazy ​​dwuskrzydłowe 14 W końcu sekcja dyskusji i wniosków zawiera punkt widzenia autora i komentuje. Przedstawiono obszary dalszych badań, których potrzebny jest rozwój.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Tel: +8618072735884

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)