Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Elewacje fotowoltaiczne fotowoltaiczne Solar Building - zintegrowane elewacje Szklana ściana kurtynowa z modułami solarnymi Elewacje

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Elewacje fotowoltaiczne fotowoltaiczne Solar Building - zintegrowane elewacje Szklana ściana kurtynowa z modułami solarnymi Elewacje

Chiny Elewacje fotowoltaiczne fotowoltaiczne Solar Building - zintegrowane elewacje Szklana ściana kurtynowa z modułami solarnymi Elewacje dostawca
Elewacje fotowoltaiczne fotowoltaiczne Solar Building - zintegrowane elewacje Szklana ściana kurtynowa z modułami solarnymi Elewacje dostawca Elewacje fotowoltaiczne fotowoltaiczne Solar Building - zintegrowane elewacje Szklana ściana kurtynowa z modułami solarnymi Elewacje dostawca Elewacje fotowoltaiczne fotowoltaiczne Solar Building - zintegrowane elewacje Szklana ściana kurtynowa z modułami solarnymi Elewacje dostawca

Duży Obraz :  Elewacje fotowoltaiczne fotowoltaiczne Solar Building - zintegrowane elewacje Szklana ściana kurtynowa z modułami solarnymi Elewacje

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: ściana kurtyny słonecznej pv

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 mkw
Cena: USD100-950 per sqm
Szczegóły pakowania: Standardowa wodoodporna papierowa obudowa z ocynkowanej stali i taśma stalowa zapakowana gumą
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 300 000 mkw rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Grubość: 100-900 mm Szerokość: 300-2500mm
Funtion: Bogate źródła energii aplikacji: zintegrowany z elewacją budynku
High Light:

glass curtain walling

,

glass facade systems

Elewacje fotowoltaiczne fotowoltaiczne z wbudowaną osłoną słoneczną Szklana ściana kurtynowa z modułami solarnymi Elewacje


Szybki podgląd:

1. Integracja systemu fotowoltaicznego i konstrukcji budynku, zaoszczędzenie dodatkowej przestrzeni oddzielnie umieszczonej na akumulatorach i konstrukcji wsporczej eliminuje również potrzebę urządzeń fotowoltaicznych;
2. Elementy fotowoltaiczne mogą być nakładane na powierzchnię efektu cieniowania słonecznego, aby uniknąć nadmiernej temperatury wewnątrz pomieszczeń, zmniejszając obciążenie klimatyzacji.
3. Fotowoltaiczna ściana kurtynowa nanoszona jest na dach lub dach, które mogą efektywniej wykorzystywać energię słoneczną

Po latach rozwoju nasza grupa przekształciła się w integralnego wykonawcę dla różnych budynków i konstrukcji. Mamy więc możliwości w różnych projektach i projektach wielkich projektów na podstawie zadowalającej kontroli budżetowej. Zapraszamy klientów do bezpośredniego kontaktu z wszelkimi rodzajami inżynierii budowlanej lub budowaniem otaczających cen materiałów. Nasz profesjonalny inżynieria herbaciany są gotowi tutaj zaoferować indywidualnie zaprojektowany projekt i cenę. Nasz pricinple to jedna kolejna próba przynosząca spójną współpracę!

Fotowoltaika (PV) wentylowana fasadowa ściana kurtynowa i system dachowy są produktem o niezaprzeczalnej wartości estetycznej i są nie do pokonania pod względem izolacji cieplnej wytwarzającej wolną energię elektryczną od słońca.

Wytworzona energia elektryczna może być przetłumaczona bezpośrednio na system zasilania sieciowego, a tym samym sprzedawana do dużych dostawców lub być wykorzystywana do osobistego użytku (system odizolowane).

Wcześniejsze generacje PV dla budynków wykorzystują panele słoneczne montowane bezpośrednio na dachu budynku z minimalnymi względami estetycznymi. Koncepcja ta została zastąpiona zintegrowanymi systemami fotowoltaicznymi, w których moduły fotowoltaiczne rzeczywiście zastąpiły części koperty budynku, zapewniając funkcjonalne względy i obniżając koszty. Niedawno cienkowarstwowe technologie fotowoltaiczne zaczęły umożliwiać bezproblemową integrację PV z budynkami i prawdopodobnie odniosą sukces na rynkach, gdzie ich doskonała elastyczność, minimalna masa i lepsza zdolność do wykonywania w zmiennych warunkach oświetleniowych daje im znaczną przewagę nad konwencjonalnych technologii słonecznych.

Jednak powodzenie tworzenia nowych rynków BIPV zależeć będzie od wielu zmiennych, w tym:

1. Skoordynowane wysiłki graczy z łańcucha dostaw BIPV, aby wspólnie opracowywać i zintegrować energię słoneczną z kopertą budynku;

2. Koszty w $ / Wp, a także preferowany przez branżę budowlaną stosunek ceny do USD / m2, dostępności produktów i mocy;

3. Opracowanie szczegółowych norm i kodeksów budynków;

4. Dostępność federalnych i lokalnych zachęt w celu zapewnienia opłacalności;

5. Wartość dodana dla konsumentów i architektów; i

6. Łatwość produkcji i skala, w jakiej zakład produkcyjny staje się wykonalny ekonomicznie.

Programy motywacyjne na rzecz BIPV

Przez jakiś czas cienkowarstwowe technologie słoneczne nie były w cenie, aby mogły być naprawdę konkurencyjne z tradycyjnymi systemami paneli słonecznych, które po prostu "trafiają" w budynki, ale zmienia się z powodu obecnej rundy programów motywacyjnych, a badania nad GTM oczekują, że cienkowarstwowe technologie słoneczne wkrótce będą odgrywać znaczącą rolę energetyczną zarówno w aplikacjach, jak i na rynkach, w których obecnie są stosowane konwencjonalne materiały słoneczny, a także na rynkach, w których konwencjonalne materiały słoneczne są nieodpowiednie z różnych powodów, fasady, dachy i okna.

Definicja BIPV i BAPV

Istnieje pewne zamieszanie dotyczące definicji BIPV w przemyśle PV i branży budowlanej. GTM Research definiuje BIPV jako PV zintegrowany z budynkami, co wymaga, aby zespół budowlany na całym łańcuchu dostaw - w tym architekci, projektanci budynków, inżynierowie, właściciele budynków i firmy zajmujące się urządzeniami - wspólnie zaprojektowali i budują fotowoltaiki w bardzo "skórzanej" "jako element, od momentu powstania projektu. Z drugiej strony, BAPV definiuje się jako PV. W tym procesie fotowoltaiczne są retrofitem, dodawane do budynku po zakończeniu budowy.

Termiczne metody otaczające mogą powodować 25-40% redukcję energii zużywanej przez budynek.

W zależności od orientacji elewacji, lokalizacji budynku i zastosowanej technologii fotowoltaicznej energia wytwarzana przez nasz system w jednym metrach kwadratowej może zmieniać się w przedziale od 20-40 kW / h w skali roku; wystarczająca energia, aby dostarczyć do 10 000 godzin światła z żarówek energooszczędnych 20W.

Oprócz oczywistych korzyści dla środowiska, w krajach, gdzie sprzedaż energii elektrycznej jest regulowana i opiera się na zasadzie zachęty, poprzez obowiązkową subwencję od firm elektrycznych, jeden metr kwadratowy wentylowanego dachu może przynieść korzyść netto w ciągu życia (25 lat) niż 1000 euro.

Z finansowego punktu widzenia, w zależności od typu budynku i jego lokalizacji, wentylowane elewacje i dachy mogą osiągnąć wewnętrzną stopę zwrotu (IRR) większą niż 25% i wyjątkowy czas zwrotu.

Fasada fotowoltaiczna słoneczna fotowoltaiczna - ściana osłonowa fotowoltaiczna - okładzina elewacyjna

Konwencjonalne fotowoltaiczne fotowoltaiczne panele mogą być mocowane do zewnętrznych ścian budynków z ceglanymi lub zewnętrznymi elementami, przy użyciu jednego z aluminiowych lub nierdzewnych systemów mocujących do łączenia. Purystów nie uważałby, że to prawda Building Integrated Photovoltaics, jako że w takich przypadkach panele fotowoltaiczne (PV) słoneczne są jedynie "przyklejone" i nie zastępują istotnego materiału, który w przeciwnym razie byłby wymagany w procesie budowy.

Szczegóły Produktu

Kolor Jasny
Obróbka powierzchniowa Powłoka Powłoka
Nazwa produktu Szklana ściana kurtynowa
Podanie Budynek Zewnętrzny
Stosowanie Dekoracja ścian zewnętrznych
Grubość 5 + 9A + 5 mm
Funkcjonować Ogniotrwały
Szkło Szkło hartowane
Certyfikaty CE / SONCAP / ISO9000
Rozmiar dostosowane
Słowa kluczowe produktu Ćwiczenie Fotowoltaicznej Ścianki Kurtyny

Solar PV Glass składa się z ogniw słonecznych wbudowanych w przezroczyste podwójne i potrójne szyby. Solar PV Glass można łatwo zintegrować z dachami i systemami elewacji ścian kurtynowych. Korzystanie z cienkich ogniw fotowoltaicznych w ścianach osłonowych może powodować oszczędne wykorzystanie energii słonecznej i zachęcać do kreatywnego projektowania architektonicznego.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)