Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Moduły solarne z podwójną szklanką Element fotowoltaiczny Fasada ścienna z osłoną elewacyjną Systemy fotowoltaiczne z PV

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Moduły solarne z podwójną szklanką Element fotowoltaiczny Fasada ścienna z osłoną elewacyjną Systemy fotowoltaiczne z PV

Chiny Moduły solarne z podwójną szklanką Element fotowoltaiczny Fasada ścienna z osłoną elewacyjną Systemy fotowoltaiczne z PV dostawca
Moduły solarne z podwójną szklanką Element fotowoltaiczny Fasada ścienna z osłoną elewacyjną Systemy fotowoltaiczne z PV dostawca Moduły solarne z podwójną szklanką Element fotowoltaiczny Fasada ścienna z osłoną elewacyjną Systemy fotowoltaiczne z PV dostawca Moduły solarne z podwójną szklanką Element fotowoltaiczny Fasada ścienna z osłoną elewacyjną Systemy fotowoltaiczne z PV dostawca

Duży Obraz :  Moduły solarne z podwójną szklanką Element fotowoltaiczny Fasada ścienna z osłoną elewacyjną Systemy fotowoltaiczne z PV

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD200~USD850 per sqm
Szczegóły pakowania: Opakowania paletowe lub pudełko z drewna lub ze sklejki
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 300 000 mkw rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: szkła i panelu PV Solar Specyfikacja: Fotowoltaiczna fasadowa ściana osłonowa
powierzchni: Powłoka Powłoka Funkcja: Ogniotrwały

Moduły słoneczne z podwójną szklanką Elementy fotowoltaiczne Fasady z fasadą elewacyjną Systemy fotowoltaiczne z elektrolizerem (systemy PV)


Szybki podgląd:
1. Energia słoneczna jest bogata w zasoby.

2. Nadmiarowe źródła energii.

3. Różne formy stosowania

Po latach rozwoju nasza grupa przekształciła się w integralnego wykonawcę dla różnych budynków i konstrukcji. Mamy więc możliwości w różnych projektach i projektach wielkich projektów na podstawie zadowalającej kontroli budżetowej. Zapraszamy klientów do bezpośredniego kontaktu z wszelkimi rodzajami inżynierii budowlanej lub budowaniem otaczających cen materiałów. Nasz profesjonalny inżynieria herbaciany są gotowi tutaj zaoferować indywidualnie zaprojektowany projekt i cenę. Nasz pricinple to jedna kolejna próba przynosząca spójną współpracę!

Fasada fotowoltaiczna fotowoltaiczna - ściana osłonowa fotowoltaiczna - fasada zewnętrzna

Konwencjonalne fotowoltaiczne fotowoltaiczne panele mogą być mocowane do zewnętrznych ścian budynków z ceglanymi lub zewnętrznymi elementami, przy użyciu jednego z aluminiowych lub nierdzewnych systemów mocujących do łączenia. Purystów nie uważałby tego za prawdziwy Building Integrated Photovoltaics, ponieważ w takich przypadkach panele fotowoltaiczne (PV) słoneczne są jedynie "przyklejone" i nie zastępują istotnego materiału, który w przeciwnym razie byłby wymagany w procesie budowy.

Fotowoltaiczna ściana osłonowa elewacji jest nowym typem technologii ściany osłonowej budynku, łączy tradycyjną ścianę osłonową z efektem fotowoltaicznym i jest nowym rodzajem zielonej technologii energetycznej, wykorzystującej energię słoneczną do wytwarzania energii elektrycznej. System fotowoltaiczny jest podzielony na dwa rodzaje, które są połączone siecią i siecią bez sieci. Główne cechy:
1. Ściana osłonowa elewacji fotowoltaicznej może nie tylko dostarczać sam budynek, ale również może zostać włączona do sieci, oszczędzając zużycie energii przez całe budynki.
2. Nadmiarowe źródła energii. System fotowoltaiczny ma przekształcić energię słoneczną w energię elektryczną.

3. Różne formy zastosowania: moduły fotowoltaiczne mogą być stosowane w różnych typach ścian kurtynowych (w tym typu punktowego, ramy, jednostki, podwójnej warstwy), deski do cięcia na dachu i na słońcu itp .;
4. Integracja systemu fotowoltaicznego i konstrukcji budynku, zaoszczędź dodatkową przestrzeń oddzielnie umieszczoną na akumulatorach i konstrukcję nośną, co eliminuje konieczność stosowania urządzeń fotowoltaicznych;
5. Elementy fotowoltaiczne mogą być nakładane na powierzchnię efektu cieniowania słonecznego, aby uniknąć nadmiernej temperatury wewnątrz, zmniejszając obciążenie klimatyzacji.
6. Fotowoltaiczna ściana kurtynowa nakładana jest na dach lub dach, które mogą efektywniej wykorzystywać energię słoneczną

Szczegóły Produktu

Kolor Jasny
Obróbka powierzchniowa Powłoka Powłoka
Nazwa produktu Szklana ściana kurtynowa
Podanie Budynek Zewnętrzny
Stosowanie Dekoracja ścian zewnętrznych
Grubość 5 + 9A + 5 mm
Funkcjonować Ogniotrwały
Szkło Szkło hartowane
Certyfikaty CE / SONCAP / ISO9000
Rozmiar dostosowane
Słowa kluczowe produktu Ćwiczenie Fotowoltaicznej Ścianki Kurtyny

Fasady słonecznej fotowoltaicznej (PV) - systemy ścian kurtynowych elewacji

Istnieją dwa główne systemy elewacji budynków, które można łatwo zastosować do technologii Solar PV: typu okładziny elewacyjnej (wentylowanej elewacji) i typu osłony kurtynowej.

Coraz częściej fotowoltaiczne panele słoneczne są włączane w budowę nowych budynków jako źródło zasadnicze lub pomocnicze źródło energii elektrycznej. Płyty fotowoltaiczne Solar PV mogą być również wbudowane w istniejące budynki, w których są zamieniane materiały okładzin ściennych.

Fasady fotowoltaiczne ścian kurtynowych - okładziny zewnętrzne
(Wentylowana elewacyjna ściana kurtynowa elewacji)

Systemy okładzinowe zostały opracowane przede wszystkim w Europie w celu renowacji wieżowców betonowych, zwłaszcza budynków mieszkalnych i biurowych. System okładzinowy Rainscreen doskonale nadaje się do nowych budynków, ale jest również powszechnie stosowany do renowacji starszych wieżowców budynki o słabo funkcjonujących kopertach budynków. Budowa okładziny wolnostojącej pozwala na przeprowadzenie procesu renowacji, podczas gdy budynek jest nadal zajęty.

Fasady fotowoltaiczne - mocowanie typu okładziny

Powłoka płaskodenna tworzy zewnętrzną skórę budynku. Jest to system elewacji budynków składający się z podramady ze stali nierdzewnej napełnianej paneli okładzinowych, typowo z cegieł, cegieł, terakoty lub płytek ceramicznych. Szyny do mocowania ze stali nierdzewnej i wsporniki mocujące są przykręcone do wewnętrznej ścianki, gotowej do przyjęcia zewnętrznej warstwy rasodystansowej. Ten system okładzinowy jest tak zaprojektowany, aby panele okładzinowe odsunęły się od wewnętrznej izolowanej ściany w celu utworzenia szerokiej wentylowanej wnęki między nimi. Wnęka przestaje padać deszcz, która może wnikać w materiał okładziny rasowej, od niekorzystnego wpływu na izolowaną wewnętrzną ścianę.

Fasady fotowoltaiczne - systemy ogniw słonecznych (system PV)

W okładzinach rakowych, panele okładzinowe są zazwyczaj nieprzezroczyste. W takich okolicznościach projektanci często decydują się na instalację tradycyjnych paneli słonecznych Solor, ponieważ są one również nieprzezroczyste i generalnie są najtańszą metodą wytwarzania energii słonecznej.

W projektach, w których wzornik projektowy wymaga przejrzystych lub półprzeźroczystych szklanych paneli, w siatce sitodruku mogą zostać włączone hartowane podwójne lub potrójne szyby przeszklone z cienkowarstwowymi ogniwami fotowoltaicznymi.

Fasady fotowoltaiczne PV - fasady zewnętrzne

Format ściany wnękowej okładziny rasowej może znacząco poprawić wydajność zintegrowanych krystalicznych krzemowych paneli słonecznych PV. Strefa wentylacji za panelami fotowoltaicznymi pozwala na przepływ cieczy między tylną częścią modułu a ścianą wewnętrzną budynku, zapobiegając gromadzeniu się ciepła i maksymalizując osiągi PV PV nawet wtedy, gdy temperatura zewnętrzna jest wysoka.

teraz są szeroko stosowane w projekcie ze stali połączonych budynkami.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)