Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Podwójna szklana ściana wentylowana budynek biurowy Façade z podwójną skórą przeszkloną ścianą kurtynową

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Podwójna szklana ściana wentylowana budynek biurowy Façade z podwójną skórą przeszkloną ścianą kurtynową

Chiny Podwójna szklana ściana wentylowana budynek biurowy Façade z podwójną skórą przeszkloną ścianą kurtynową dostawca
Podwójna szklana ściana wentylowana budynek biurowy Façade z podwójną skórą przeszkloną ścianą kurtynową dostawca Podwójna szklana ściana wentylowana budynek biurowy Façade z podwójną skórą przeszkloną ścianą kurtynową dostawca Podwójna szklana ściana wentylowana budynek biurowy Façade z podwójną skórą przeszkloną ścianą kurtynową dostawca

Duży Obraz :  Podwójna szklana ściana wentylowana budynek biurowy Façade z podwójną skórą przeszkloną ścianą kurtynową

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: Podwójna fasada ze szkła ze szkła

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD200-950 per square meter
Szczegóły pakowania: Standardowy wodoodporny papier i fumigowane pudełko z drewna lub paleta itp
Czas dostawy: Na życzenie klienta lub 60 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 30 000 mkw rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Stadard: USA, UE, GB Szerokość: 300-2500mm
Kolor: pół lub w pełni przezroczysty Funkcja: ogromnie efektywne energetycznie

Podwójna szklana ściana wentylowana budynek biurowy Façade z podwójną skórą przeszkloną ścianą kurtynową


Szybki podgląd:
1. Zakończona powierzchnia: PVDF Powłoka COTOWANA / Mocowanie / Anodowanie
2. Dostępne szkło: niskoemisyjne / odbite / pływające / powleczone
3. Grubość aluminium: 1,4-2,5 mm

Po latach rozwoju nasza grupa przekształciła się w integralnego wykonawcę różnego typu budynków i konstrukcji. Mamy zatem zdolność do projektowania i budowania dużych projektów na podstawie zadowalającej kontroli budżetowej. Zapraszamy klientów do bezpośredniego kontaktu z wszelkimi rodzajami inżynierii budowlanej lub budową otaczających cen materiałów. Nasz profesjonalny inżynieria herbaciany są gotowi do zaoferowania indywidualnie zaprojektowanej i oferowanej cenie. Nasz pricinple to jedna próbna próba przynosząca konstantyczną współpracę!


Systemy elewacji z podwójną powłoką i jej kategorie ilustrują wąskie szczelne zespoły systemów, które zawierają operacyjne zewnętrzne żaluzje lub urządzenia zacieniujące. Wszyscy mają wewnętrzną i zewnętrzną warstwę lub przeszkloną skórę.

Przez długi okres czasu wykorzystanie DSF wzrosło ze względu na ich odpowiednie wykorzystanie i zysk w odniesieniu do posiadania większej efektywności energetycznej i poprawy stanu dziennego.

W pracy skoncentrowano się na ocenie systemu fasady dwuskrzydłowej dla zrównoważonego rozwoju w różnych strefach klimatycznych. Przeprowadzono przegląd literatury DSF ilustrującej różne typy fasady dwuskrzydłowej, w różnych miejscach w różnych miejscach przeprowadzano studia przypadków różnych typów DSF; Eurotheum Frankfurt Niemcy, Seattle America i Aurora Place, Sydney Australia.

Następnie analiza przeprowadzona w oparciu o ustalenia i dyskusje daje ewentualne zalecenia wynikające z podstawowych korzyści i zalet systemu DSF, które obejmuje: zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło, zapewnienie poglądów, kontrolowanie zysków słonecznych, termicznych, izolacyjnych, zwiększonego bezpieczeństwa, umożliwiających naturalną wentylację, służy jako bariera dla zanieczyszczeń, zmniejszenie sztucznego rozjaśniania m - zwiększona trwałość budynku, poprawa komfortu pasażerów, przyszła kontrola, zapewnienie awaryjnego wyjścia, ochrony akustycznej itp.

Wtedy jego wadą jest przede wszystkim początkowy koszt budowy i zużycia przestrzeni kosmicznej. W związku z tym sugerowano zalecenie, które pociąga za sobą właściwe badania różnych stref klimatycznych, w których preferowany jest DSF, w celu wzmocnienia dalszych badań i postępu technologicznego w wykorzystaniu DSF będącego punktem końcowym.

TWIN FACE DSF SYSTEM:

Składa się on z konwencjonalnej osłony termicznej lub ściany cieplnej wewnątrz pojedynczej oszklonej skóry budynku. Zewnętrzne szkło może być bezpieczne lub laminowane szkło lub szkło izolacyjne. Można włączyć urządzenia zacieniujące. System ten musi mieć przestrzeń wewnętrzną co najmniej 500 mm-600 mm, aby umożliwić czyszczenie.

Ma otwór umożliwiający wentylację naturalną w podwójnym DSF, który wyróżnia go od systemu DSF buforu i wywiewu. Skóra zewnętrzna służy do ochrony zawartości wnęki powietrza (cieniowanie), podczas gdy wewnętrzna skóra zapewnia izolację w celu zminimalizowania strat ciepła.

BUFFER DSF SYSTEM:

Te poprzednie szkło izolacyjne wymyślono, aby utrzymać światło dzienne w budynkach przy jednoczesnym zwiększaniu właściwości dźwiękowych i izolacyjnych systemu ściennego. Wykorzystują dwie warstwy pojedynczego szybu rozmieszczone w odległości 250 mm-900 mm, szczelnie zamknięte i umożliwiające świeże powietrze w budynku poprzez sterowane środki systemu HVAC lub okna typu pudełko, które przecina całą podwójną skórę z przykrywkami znajdującymi się w zagłębieniu. Poniższy obrazek przedstawia przykład systemu DSF buforu.

SYSTEM DSF POWIETRZA POWIETRZA:

Obejmował to drugą warstwę oszklenia umieszczoną na wewnętrznej fasadzie podwójnej szyby (termopane), dzięki czemu przestrzeń powietrzna pomiędzy dwiema warstwami oszklenia stała się częścią systemu HVAC.

Ogrzane powietrze używane między warstwami szkliwymi wydzielanymi przez wnękę z wykorzystaniem wentylatorów, które powodują wewnętrzną warstwę szyby, podczas gdy zewnętrzna warstwa szkła izolacyjnego minimalizuje stratę przenoszenia ciepła. Również świeże powietrze jest dostarczane przez system HVAC, który wyklucza naturalną wentylację.

Urządzenia do cieniowania są również montowane na wnęce z odstępem między warstwami okularów w zakresie od 150 mm do 900 mm. System ten jest zazwyczaj stosowany w miejscach, gdzie nie jest możliwa wentylacja naturalna lub miejsca z wysokim hałasem, wiatrem, oparami itp. Poniższy rysunek przedstawia przykładowy ekstrakt DSF powietrza.

Podwójna skóra Façade (DSF) jest wykorzystywana coraz częściej w budynkach o wysokim profilu, zaprojektowanych przez znanych architektów, przy użyciu uznanych konsultantów inżynieryjnych, a także jako przykładowa "zielona" strategia budownictwa. Jest to nowa technologia, która jest częściej stosowana w budynkach najwyższej klasy w Europie i Pacyfiku. Dla większości mainstreamowych architektów podwójna technologia skóry pozostaje nieuchwytna. Z perspektywy zarówno wiedzy, jak i budżetu, podwójne systemy skóry są często poza zasięgiem najbardziej komercyjnych projektów.

Powstaje pytanie, czy podwójne budynki skóry są bardziej ekologiczne i trwałe. Czy architektura komercyjna traci potencjalne oszczędności energetyczne i ekologiczne? Fasada Double Skin opiera się na pojęciu ścian zewnętrznych, które reagują dynamicznie w różnych warunkach otoczenia i mogą obejmować zintegrowany system ochrony przed słońcem, naturalną wentylację i termoizolację lub strategie.

Wczesną architekturą nowoczesną w projekcie okiennym różnych projektów zbadano tę nową technologię. Wczesne, pasywne projektowanie słoneczne na przykładzie ściany "trombe", jest również postrzegane jako prekursor nowoczesnych systemów podwójnej skóry Tylko niedawno technologia podwójnej skóry staje się analogiczna do odkryć w architekturze przezroczystej i szklanej, a ponadto uznana za ekologicznie "odpowiedzialną" konstrukcję. Niniejszy artykuł przedstawia odkrycia zespołu wyższego szczebla B.Arch. oraz studentów magisterskich, którzy przeprowadzili pierwsze badanie systemów okładzin podwójnych.

Specyfikacja:

Materiał: specyfikacja:
Długość 2m lub według wymagań klienta
Szerokość 1m lub według wymagań klienta
Wysokość 40mm lub zgodnie z wymaganiami klienta

Chociaż koncepcja Fasady Podwójnego Skórzanego nie jest nowa, coraz większą tendencję od architektów do wprowadzenia jej w życie. Jego złożoność i możliwość adaptacji do różnych warunków klimatycznych zwiększają potrzebę starannego projektowania. Ponieważ typy budowli mogą różnić się od siebie, oczywiste jest, że porównanie różnych źródeł literatury nie zawsze jest istotne. Ponieważ koncepcja "Podwójnych Fasasad" jest skomplikowana, a jego zastosowanie i funkcja wpływają na różne parametry budynku, literatura jest badana z różnych dziedzin.

Jasne jest, że projektowanie systemu jest kluczowe dla funkcjonowania budynku. Według autora, fasady Double Skin mogą zapewnić zarówno lepszy klimat wewnątrz pomieszczeń, jak i zmniejszone zużycie energii w tym samym czasie, jeśli są odpowiednio zaprojektowane. Jeśli podejście jest ogólne i cele, które mają być osiągnięte, są jasne, wspomniany system jest wystarczająco elastyczny, aby sprostać zmianom klimatycznym dla większości typów budynków.

Klasyfikacja elewacji Double Skin jest ważna, ponieważ pierwsze podejście może mieć wpływ na etap projektowania. Po wybraniu typu podwójnej elewacji właściwej dla budynku konieczne jest zdefiniowanie projektu i parametrów technicznych (takich jak stosowane materiały), które mogą wpływać na funkcjonowanie i działanie układu oraz właściwości fizyczne wnęki. Dokładność obliczeń skuteczności fasad w fazie projektowania doprowadzi do bardziej precyzyjnych przewidywań. Oczywiste jest, że przy określaniu priorytetów głównych celów systemu podwójnej elewacji na różne sposoby konstrukcja i konstrukcja budynku mogą różnić się w zależności od wymagań projektantów i potrzeb użytkowników. Opisano i opisano zalety i wady podwójnych fasad elewacyjnych znalezionych w różnych źródłach literatury.

Przedstawiono również przykłady budynków biurowych z elewacją Double Skin. Fazy ​​dwuskrzydłowe 14 W końcu sekcja dyskusji i wniosków zawiera punkt widzenia autora i komentuje. Przedstawiono obszary dalszych badań, których potrzebny jest rozwój.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)