Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Komórki fotowoltaiczne Wentylowany elewacyjny ścianę osłonową pojedynczego szkła polikrystalicznego lub pojedynczego elementu kryształowego

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Komórki fotowoltaiczne Wentylowany elewacyjny ścianę osłonową pojedynczego szkła polikrystalicznego lub pojedynczego elementu kryształowego

Chiny Komórki fotowoltaiczne Wentylowany elewacyjny ścianę osłonową pojedynczego szkła polikrystalicznego lub pojedynczego elementu kryształowego dostawca
Komórki fotowoltaiczne Wentylowany elewacyjny ścianę osłonową pojedynczego szkła polikrystalicznego lub pojedynczego elementu kryształowego dostawca Komórki fotowoltaiczne Wentylowany elewacyjny ścianę osłonową pojedynczego szkła polikrystalicznego lub pojedynczego elementu kryształowego dostawca Komórki fotowoltaiczne Wentylowany elewacyjny ścianę osłonową pojedynczego szkła polikrystalicznego lub pojedynczego elementu kryształowego dostawca

Duży Obraz :  Komórki fotowoltaiczne Wentylowany elewacyjny ścianę osłonową pojedynczego szkła polikrystalicznego lub pojedynczego elementu kryształowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD100~USD850 per sqm
Szczegóły pakowania: Standardowy wodoodporny papier i stal ocynkowana oprawiona gumą
Czas dostawy: Na życzenie klienta lub 30 dni więcej
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 300 000 metrów kwadratowych na rok
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Grubość: 100-500 mm Szerokość: 600-1800mm
Kolor: ciemnoszary itd izolacja: termicznie absolated

Kompozyty fotowoltaiczne (PV) Wentylowane elewacyjne kurtyny pojedyncze ściany ze składnikiem polikrystalicznym lub pojedynczym kryształem (fotowoltaiczne elewacje fotowoltaiczne)


Szybki podgląd:
1. dodatkowe właściwości termiczne
2. redukcja hałasu
3. modernizacja starych fasad

Po latach rozwoju nasza grupa przekształciła się w integralnego wykonawcę dla różnych budynków i konstrukcji. Mamy więc możliwości w różnych projektach i projektach wielkich projektów na podstawie zadowalającej kontroli budżetowej. Zapraszamy klientów do bezpośredniego kontaktu z wszelkimi rodzajami inżynierii budowlanej lub budowaniem otaczających cen materiałów. Nasz profesjonalny inżynieria herbaciany są gotowi tutaj zaoferować indywidualnie zaprojektowany projekt i cenę. Nasz pricinple to jedna kolejna próba przynosząca spójną współpracę!

Fotowoltaiczna (PV) wietrzona fasadowa ściana kurtynowa i system dachowy są produktem o niezaprzeczalnej wartości estetycznej i niezrównanym pod względem izolacji cieplnej wytwarzającej wolną energię elektryczną od słońca.

Wytworzona energia elektryczna może być przetłumaczona bezpośrednio na system zasilania sieciowego, a tym samym sprzedawana do dużych dostawców lub być wykorzystywana do osobistego użytku (system odizolowane).

Termiczne metody otaczające mogą powodować 25-40% redukcję energii zużywanej przez budynek.

W zależności od orientacji elewacji, lokalizacji budynku i zastosowanej technologii fotowoltaicznej energia elektryczna wytwarzana przez nasz system w jednym metrach kwadratowej może zmieniać się w przedziale od 20-40 kW / h rocznie; wystarczającą energię, aby dostarczyć do 10.000 godzin światła z żarówek energooszczędnych 20W.

Poza oczywistymi korzyściami dla środowiska naturalnego, w krajach, gdzie sprzedaż energii elektrycznej jest regulowana i opiera się na zasadzie zachęty, poprzez obowiązkową subwencję firm elektrycznych, jeden metr kwadratowy wentylowanego dachu może przynieść korzyść netto w ciągu życia (25 lat) niż 1000 euro.

Z finansowego punktu widzenia, w zależności od typu budynku i jego lokalizacji, wentylowane elewacje i dachy mogą osiągnąć wewnętrzną stopę zwrotu (IRR) większą niż 25% i wyjątkowy czas zwrotu.

Fasada fotowoltaiczna fotowoltaiczna - ściana osłonowa fotowoltaiczna - fasada zewnętrzna

Konwencjonalne fotowoltaiczne fotowoltaiczne panele mogą być mocowane do zewnętrznych ścian budynków z ceglanymi lub zewnętrznymi elementami, przy użyciu jednego z aluminiowych lub nierdzewnych systemów mocujących do łączenia. Purystów nie uważałby tego za prawdziwy Building Integrated Photovoltaics, ponieważ w takich przypadkach panele fotowoltaiczne (PV) słoneczne są jedynie "przyklejone" i nie zastępują istotnego materiału, który w przeciwnym razie byłby wymagany w procesie budowy.

Szczegóły Produktu

Kolor Jasny
Obróbka powierzchniowa Powłoka Powłoka
Nazwa produktu Szklany system ścian kurtynowych
Podanie Budynek Zewnętrzny
Stosowanie Dekoracja ścian zewnętrznych
Grubość 5 + 9A + 5 mm
Funkcjonować Ogniotrwały
Szkło Szkło hartowane
Certyfikaty CE / SONCAP / ISO9000
Rozmiar dostosowane
Słowa kluczowe produktu Ćwiczenie Fotowoltaicznej Ściany Kurtyny

Fasady słonecznej fotowoltaicznej (PV) - systemy ścian kurtynowych elewacji

Istnieją dwa główne systemy elewacji budynków, które można łatwo zastosować do technologii Solar PV: typu okładziny elewacyjnej (wentylowanej elewacji) i typu osłony kurtynowej.

Coraz częściej fotowoltaiczne panele słoneczne są włączane w budowę nowych budynków jako źródło zasadnicze lub pomocnicze źródło energii elektrycznej. Płyty fotowoltaiczne Solar PV mogą być również wbudowane w istniejące budynki, w których są zamieniane materiały okładzin ściennych.

Fasady fotowoltaiczne ścian kurtynowych - okładziny zewnętrzne
(Wentylowana elewacyjna ściana kurtynowa elewacji)

Systemy okładzinowe zostały opracowane przede wszystkim w Europie w celu renowacji wieżowców betonowych, zwłaszcza budynków mieszkalnych i biurowych. System okładzinowy jest idealnym rozwiązaniem dla nowych budynków, ale jest również szeroko stosowany w renowacji starszych wieżowców budynki o słabo funkcjonujących kopertach budynków. Budowa okładziny wolnostojącej pozwala na przeprowadzenie procesu renowacji, podczas gdy budynek jest nadal zajęty.

Fasady fotowoltaiczne - systemy ścienne kurtynowe

Systemy ścian kurtynowych są dobrze ugruntowaną technologią, wykorzystywaną w licznych prestiżowych projektach, takich jak biura i hotele w centrum miasta. Ściany osłonowe są montowane z elementów niekonstrukcyjnych i tworzą zewnętrzną powłokę budynku. Mają one być szczelne i odporne na wiatr i warunki pogodowe. Poza własnym ciężarem, ściany osłonowe nie posiadają pionowego obciążenia, ale polegają na wsparciu na podłogach i słupach budynku. Ściana osłonowa utrzymuje pewne poziome obciążenie wiatrem, które przenosi się również do głównej konstrukcji.

Ściany osłonowe są lekkie i montowane w ramie aluminiowej lub ze stali nierdzewnej, napełniane przez przezroczyste lub nieprzezroczyste płyty wypełniające. Przejrzyste panele są zwykle podwójnie lub potrójnie szkliwione hartowanego szkła. Płyty nieprzezroczyste mogą być wykonane z izolowanych szkła kolorowego, płytek ceramicznych lub izolowanych zespołów metalowych.

Fasady fotowoltaiczne - klejenie szkła

Szkło laminowane stosowane w produktach architektonicznych zawiera warstwę ochronną żywicy, zazwyczaj Polyvinyl Butyral (PVB), umieszczoną pomiędzy dwoma panelami ze szkła. Proces klejenia odbywa się pod wpływem ciepła i ciśnienia. Podczas laminowania w tych warunkach interlayer poliwinylobutyralu staje się optycznie przejrzysty. Po zaplombowaniu szklana kanapka zachowuje się jak pojedyncza jednostka i wygląda jak zwykłe szkło.

Fasady fotowoltaiczne - szkło arkusze

W produkcji szklanej płyty solarnej, obwód fotowoltaiczny jest utworzony na arkuszu szkła, przy użyciu techniki osadzania cienkich warstw i technik modelowania. Poliwinylobutyral i drugi arkusz szkła są następnie umieszczane bezpośrednio na obwodzie. Laminowanie tej kanapki zamyka obieg, chroniąc go przed zewnętrznym otoczeniem. Prąd elektryczny jest pobierany z modułu w zamkniętym skrzynce zaciskowej, która jest dołączona do obwodu, a następnie przekształcana na prąd zmienny (AC) przez falownik.

Solar PV Glass składa się z ogniw słonecznych wbudowanych w przezroczyste podwójne i potrójne szyby. Solar PV Glass można łatwo zintegrować z dachami i systemami elewacji ścian kurtynowych. Korzystanie z cienkich ogniw fotowoltaicznych w ścianach osłonowych może powodować oszczędne wykorzystanie energii słonecznej i zachęcać do kreatywnego projektowania architektonicznego oraz inżynierii.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)