Hangzhou Słynny Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Firma z Grupy KNSN

Standardowa inżynieria i kontrola jakości USA-EUROPA Budujemy niezawodność naszej marki!Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

www.stalfabrykat.pl

 

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Elewacyjne Kurtyny Kurtyny ścienne

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Elewacyjne Kurtyny Kurtyny ścienne

Chiny Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Elewacyjne Kurtyny Kurtyny ścienne dostawca
Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Elewacyjne Kurtyny Kurtyny ścienne dostawca Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Elewacyjne Kurtyny Kurtyny ścienne dostawca Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Elewacyjne Kurtyny Kurtyny ścienne dostawca Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Elewacyjne Kurtyny Kurtyny ścienne dostawca

Duży Obraz :  Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Elewacyjne Kurtyny Kurtyny ścienne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: Rainscreen

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 mkw
Cena: USD100-650 per sqm
Szczegóły pakowania: Standardowa wodoodporna okładka z papieru i ocynkowanej stali oraz fumigowane drewniane pudełko
Czas dostawy: Na życzenie klienta lub 30 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 500 000 mkw za rok
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Specyfikacja: Ujednolicona ściana osłonowa materiał: Aluminiowe i szklane ramki
Szkło: izolowanych i laminowanych zespołów szyb zespolonych Kolor: Czarny lub Szary itd
High Light:

szklana ściana kurtynowa

,

szklana ściana kurtynowa

Prefabrykowane Prefabrykowane Modułowe Panelowe Kurtyny Ścienne Elewacje Elewacyjne


Szybki podgląd:

1. Zaprojektowany do łatwej i szybkiej obróbki - 90 stopni cięć i minimalne nacięcie
2. Zamontować i wysuszyć glazurę w sklepie
3. Mniej czasu w miejscu pracy przy szybkiej i sprawnej instalacji

Po latach rozwoju nasza grupa przekształciła się w integralnego wykonawcę dla różnych budynków i konstrukcji. Mamy więc możliwości w różnych projektach i projektach wielkich projektów na podstawie zadowalającej kontroli budżetowej. Zapraszamy klientów do bezpośredniego kontaktu z wszelkimi rodzajami inżynierii budowlanej lub budowaniem otaczających cen materiałów. Nasz profesjonalny inżynieria herbaciany są gotowi tutaj zaoferować indywidualnie zaprojektowany projekt i cenę. Nasz pricinple to jedna kolejna próba przynosząca spójną współpracę!


Ściany osłonowe można klasyfikować jako instalacje i instalacje w następujących ogólnych kategoriach: systemy kleszcze i systemy jednostkowe (znane także jako modułowe) . W systemie kijów montuje się i łączy ze sobą kawałek sztuki ramy (ścianki słupa) i szklanych lub nieprzezroczystych paneli. W układzie zespolonym ściana osłonowa składa się z dużych zespołów, które są montowane i przeszklone w fabryce, dostarczane do miejsca i wznoszone w budynku. Pionowe i poziome słupki modułów współpracują z przyległymi modułami. Moduły są na ogół zbudowane na jedną historię i jeden moduł, ale mogą zawierać wiele modułów. Typowe jednostki mają szerokość od 5 do 6 stóp.

Ściany osłonowe można również klasyfikować jako systemy wodoszczelne lub wyrównywane ciśnieniem .

Jednostkowa elewacja ścian osłony szklanej składa się z dużych zespołów szklanych, które są tworzone i przeszklone w fabryce, a następnie wysyłane na plac budowy. Po przybyciu na miejsce, jednostki mogą być podnoszone na kotwice połączone z budynkiem, niezależnie od budynków betonowych lub stalowych. Wysoka jakość, ze względu na ścisłe tolerancje wytwarzania w środowisku kontrolowanym klimatem, jest tylko jednym z cech tego typu systemu. Ponieważ nie ma szyby na miejscu, kolejną ważną zaletą stosowania jednolitego systemu jest szybsza szybkość instalacji. System może zostać zainstalowany w ciągu jednej trzeciej czasu systemu typu stick-built. Ten system jest odpowiedni do przypadków, w których wymagana jest duża ilość prefabrykowanych paneli jednostkowych, gdzie są wyższe koszty robocizny w terenie (co przesuwa pracę na bardziej efektywną kosztowo fabrykę), gdzie wymagana jest większa wydajność (na wiatr obciążenia, ochrona powietrza / wilgoci, wydajność sejsmiczna / wybuchowa), dla wyższych konstrukcji i bardziej regularne warunki optymalizacji paneli.

Podanie

JAK WYSTĄPIĆ Z STICK I JEDNOSTKOWEJ SYSTEMY KURTOWEJ
Kryteria wyboru Stick kurtyna Ujednolicona kurtyna
Rozmiar projektu Mały Duży
Konfiguracja ściany

Złożony

(Wiele zmian w płaszczyźnie, np. Stropach, narożach itp.)

Powtarzalne

(Duże przestrzenie płaskiej ściany)

Wzór wspólnego Losowy Jednolita pozioma linia progowa
Szklenie Pole Fabryka
Ruchy międzypartyjne Bardzo limitowany Ramki blokujące umożliwiają ruchy
Kontrola jakości

Zależnie od zmiennych lokacji

(Zarówno środowisko, jak i wyposażenie)

Kontrolowane warunki fabryczne
Modyfikacja Może być wycięty w polu Pre-inżynierii
Opieczętowanie Zależnie od zmiennych lokacji Minimalne uszczelnienie polowe
Pole kosztów pracy

Wysoki

(Wiele części do śledzenia i montażu)

Niska
Czas pracy na polu Powolny

Szybki

(Często ustawiając 75 stóp kwadratowych lub więcej na jednostkę)

Dostęp i bezpieczeństwo Wymagany dostęp do zewnątrz

Ustaw z wnętrza

(Opcjonalnie opcjonalnie)

Dostępne są trzy systemy, które są szczelnie zamknięte, wodoszczelne i wyrównane ciśnieniem. Normalnie wyrównujące ciśnienie systemy osadowe zapewniają najwyższy poziom odporności na przenikanie powietrza i wody, a kolejne niezawodne systemy zarządzania wodą.

Systemy deszczu deszczowego wyrównują ciśnienie, blokując wszystkie siły, które mogą napędzać wodę przez barierę. Więcej informacji na temat ochrony przed wilgocią można znaleźć w dokumencie, w jaki sposób wyrównywanie ciśnienia opiera się na przepływie wody. W odniesieniu do systemów ścian osłonowych systemy osłonowe PE zaprojektują powierzchnię wewnętrzną szyby i wewnętrzną powierzchnię kieszeni szyby, a także łączącą uszczelkę lub uszczelnienie na mokro jako hermetyczną barierę. Zewnętrzna powierzchnia szyby, zewnętrzne materiały szklane oraz zewnętrzna, odsłonięta powierzchnia aluminiowego obramowania działają jako ekran deszczowy, odprowadzając wodę. Pomiędzy zewnętrznym ekranem deszczowym a barierą wewnętrzną w komorze wyrównawczej tworzy się komora wyrównywania ciśnienia, która służy do zmniejszenia penetracji wody przez wyeliminowanie (wyrównania) różnicy ciśnienia na ekranie deszczowym, która ma tendencję do wymuszania wody w systemie. Mniejsze ilości wody, która może przeniknąć do systemu, są przenoszone bez szkody na powierzchnię zewnętrzną.

Systemy zarządzania wodą są podobne na pierwszy rzut oka z uwzględnieniem kanałów odpływowych i poślizgów z kieszeni szyby, ale nie podejmowano żadnych wysiłków w celu stworzenia bariery powietrznej lub "szkła powierzchni" każdej szklanej lub spandrelowej jednostki, a zatem większa ilość wody jest wymuszona do systemu i muszą być wypłukane. Ponadto, ponieważ nie ma bariery powietrznej, różnica ciśnień pomiędzy kieszonką i wnętrzem może być wystarczająco wytrzymała, aby wymusić pionowo wodę wyższą niż wewnętrzne uszczelki, co prowadzi do przecieków. Otwory dziurkowania w systemie wodnym umożliwiają w znacznym stopniu odprowadzenie wody wchodzącej do kieszeni szyby, podczas gdy otwory w układzie wyrównującym nacisk wywierają nacisk, przede wszystkim jako otwory wentylacyjne, umożliwiające przepływ powietrza między zewnętrzną a kieszonką. Płacz wody jest tylko drugorzędną funkcją. Należy pamiętać, że najprostszym sposobem rozpoznania wyrównanego ciśnieniem systemu osadowego deszczu jest fakt, że ta kieszonka szyby wokół każdej jednostki szkła izolowana jest powietrzem z sąsiednich jednostek, najwyraźniej z wtyczkami lub uszczelnieniami w lukach między ślimakami na słupie skrzyżowania. Szczegółowość spandrelów, pudełek cieniowych i interfejsu z sąsiednią konstrukcją musi utrzymywać ciągłość bariery i rainscreen w celu prawidłowego funkcjonowania przy użyciu wyrównanego ciśnienia, systemu ramy ściennej.

Niektóre aluminiowe systemy ścian kurtynowych są nadal zaprojektowane jako ścianki szczelne. odpowiada on na ciągłe i doskonałe uszczelnienia pomiędzy zespołami szklanymi a ramą oraz pomiędzy wszystkimi członami ramy, aby wykonać. Długoterminowa niezawodność takich uszczelnień jest bardzo podejrzana, a takie systemy należy unikać.

Teraz najbardziej popularnym sposobem na zamykanie budynków jest system jednowarstwowych ścian osłonowych, ponieważ coraz więcej właścicieli budynków, architektów i wykonawców zaliczyło zalety tego typu konstrukcji. Ujednolicone systemy umożliwiają szybki montaż budynków, co może przyspieszyć proces budowy prowadzący do wcześniejszego zajęcia. Proces wytwarzania dla układów jednostkowych jest bardziej spójny niż dla ścian kurtynowych, ponieważ jednolite systemy ścianowe są konstruowane w prawie linii montażowej, w pomieszczeniach iw kontrolowanych warunkach środowiskowych.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Tel: +8618072735884

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)