Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Konstrukcyjne aluminiowe obramowane szyby elewacyjne system ścian kurtynowych z powłoką izolacyjną niskoemisyjną

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Konstrukcyjne aluminiowe obramowane szyby elewacyjne system ścian kurtynowych z powłoką izolacyjną niskoemisyjną

Chiny Konstrukcyjne aluminiowe obramowane szyby elewacyjne system ścian kurtynowych z powłoką izolacyjną niskoemisyjną dostawca
Konstrukcyjne aluminiowe obramowane szyby elewacyjne system ścian kurtynowych z powłoką izolacyjną niskoemisyjną dostawca Konstrukcyjne aluminiowe obramowane szyby elewacyjne system ścian kurtynowych z powłoką izolacyjną niskoemisyjną dostawca Konstrukcyjne aluminiowe obramowane szyby elewacyjne system ścian kurtynowych z powłoką izolacyjną niskoemisyjną dostawca

Duży Obraz :  Konstrukcyjne aluminiowe obramowane szyby elewacyjne system ścian kurtynowych z powłoką izolacyjną niskoemisyjną

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: Ujednolicone

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 mkw
Cena: USD100-550 per sqm
Szczegóły pakowania: Standardowy wodoodporny papier i stalowe ramowe lub drewniane pudełko
Czas dostawy: W oparciu o potrzeby klienta, takie jak jeden miesiąc
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 600 000 mkw rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Specyfikacja: Ujednolicona fasada szklana materiał: rama szklana i aluminiowa
Powłoka: PVDF i powlekane proszkowo Kolor: Przejrzysty

Konstrukcyjne aluminiowe obramowane szyby elewacyjne system ścian kurtynowych z powłoką izolacyjną niskoemisyjną


Szybki podgląd:
1. Ujednolicona ściana osłonowa umożliwia szybką instalację

2. Aluminiowe i szklane elewacje jednostopniowe

3. izolowane i laminowane jednostki szkła potrójnego

Po latach rozwoju nasza grupa przekształciła się w integralnego wykonawcę dla różnych budynków i konstrukcji. Mamy więc możliwości w różnych projektach i projektach wielkich projektów na podstawie zadowalającej kontroli budżetowej. Zapraszamy klientów do bezpośredniego kontaktu z wszelkimi rodzajami inżynierii budowlanej lub budowaniem otaczających cen materiałów. Nasz profesjonalny inżynieria herbaciany są gotowi tutaj zaoferować indywidualnie zaprojektowany projekt i cenę. Nasz pricinple to jedna kolejna próba przynosząca spójną współpracę!


Specyfikacja:

Materiał: specyfikacja:
Długość 4m lub według wymagań klienta
Szerokość 1,5m lub według wymagań klienta
Wysokość 0,2m lub według wymagań klienta

Jednostkowe systemy ścian kurtynowych składają się z dużych zespołów szklanych, które są tworzone i przeszukiwane w fabryce, a następnie wysyłane na plac budowy. Po przybyciu na miejsce, jednostki mogą być podnoszone na kotwice połączone z budynkiem, niezależnie od budynków betonowych lub stalowych. Wysoka jakość, ze względu na ścisłe tolerancje wytwarzania w środowisku kontrolowanym klimatem, jest tylko jednym z cech tego typu systemu. Ponieważ nie ma szyby na miejscu, kolejną ważną zaletą stosowania jednolitego systemu jest szybsza szybkość instalacji. System może być zainstalowany w 1/3 czasu systemu stick-built, co oznacza wiele oszczędności czasu na miejscu. Ten system jest odpowiedni do przypadków, w których wymagana jest duża ilość prefabrykowanych paneli jednostkowych, gdzie są wyższe koszty robocizny w terenie (co przesuwa pracę na bardziej efektywną kosztowo fabrykę), gdzie wymagana jest większa wydajność (na wiatr obciążenia, ochrona powietrza / wilgoci, wydajność sejsmiczna / wybuchowa), dla wyższych konstrukcji i bardziej regularne warunki optymalizacji paneli.

Jedynie jedno połączenie między poszczególnymi jednostkami (zazwyczaj arkusz silikonowy lub łatka) musi być szczelnie zamknięte, a na powierzchni czołowej lub na górze płyty podłogowej należy przymocować tylko jedną kotwę na słupie. Blokujące ze sobą elementy ramy szkieletowej ze stali nierdzewnej są uszczelniane ze sobą, zarówno w poziomie, jak i poziome. To uwzględnia rozszerzalność i skurcz cieplny, przemieszczenie różnicowe międzypunktowe, betonowe pełzanie, kolumnowe przesuwanie i / lub ruch sejsmiczny. Większość wielowarstwowych systemów osłonowych jest instalowanych w sposób sekwencyjny wokół każdego poziomu podłogi, poruszając się od dołu do górnej części budynku.

Podanie

JAK WYSTĄPIĆ Z STICK I JEDNOSTKOWEJ SYSTEMY KURTOWEJ
Kryteria wyboru Stick kurtyna Ujednolicona kurtyna
Rozmiar projektu Mały Duży
Konfiguracja ściany

Złożony

(Wiele zmian w płaszczyźnie, np. Stropach, narożach itp.)

Powtarzalne

(Duże przestrzenie płaskiej ściany)

Wzór wspólnego Losowy Jednolita pozioma linia progowa
Szklenie Pole Fabryka
Ruchy międzypartyjne Bardzo limitowany Ramki blokujące umożliwiają ruchy
Kontrola jakości

Zależnie od zmiennych lokacji

(Zarówno środowisko, jak i wyposażenie)

Kontrolowane warunki fabryczne
Modyfikacja Może być wycięty w polu Pre-inżynierii
Opieczętowanie Zależnie od zmiennych lokacji Minimalne uszczelnienie polowe
Pole kosztów pracy

Wysoki

(Wiele części do śledzenia i montażu)

Niska
Czas pracy na polu Powolny

Szybki

(Często ustawiając 75 stóp kwadratowych lub więcej na jednostkę)

Dostęp i bezpieczeństwo Wymagany dostęp do zewnątrz

Ustaw z wnętrza

(Opcjonalnie opcjonalnie)

Pomimo, że jednolity, wstępnie oszklony system ścianek osłonowych szczególnie nadaje się do wieżowców lub projektów o dużych powtórzeniach modułów lub gdy wymagany jest system 4-stronny bez pokrywy; jest również powszechnie używany w projektach o dowolnej wielkości, które tego wymaga.

Niezależnie od tego, czy projekt wymaga standardowego lub niestandardowego systemu ramkowania, jesteśmy w stanie zaprojektować, wytworzyć i zainstalować szklaną ścianę fasadową zgodnie z Państwa potrzebami, dostarczając produkt wysokiej jakości.

Wszystkie nasze przeszklone systemy elewacji ścian elewacyjnych są wytwarzane, montowane i przeszukiwane w kontrolowanym środowisku naszego zakładu produkcyjnego. Zapewni to większą kontrolę jakości i możliwość wstępnego konstruowania naszych modułów ramki przed wzniesieniem budynku; bardzo pomocne jest przyspieszenie bliskiej zabudowy, ponieważ nasz zespół instalacyjny może pracować w odcinkach budynku, gdy będą dostępne; minimalizując opóźnienia spowodowane warunkami pogodowymi.

W dzisiejszych czasach system zamykania budynków stał się preferowaną metodą zamykania budynków, ponieważ coraz więcej właścicieli budynków, architektów i wykonawców zaliczyło zalety tego typu konstrukcji. Ujednolicone systemy umożliwiają szybki montaż budynków, co może przyspieszyć proces budowy prowadzący do wcześniejszego zajęcia. Proces wytwarzania dla układów jednostkowych jest bardziej spójny niż dla ścian kurtynowych, ponieważ jednolite systemy ścianowe są konstruowane w prawie linii montażowej, w pomieszczeniach iw kontrolowanych warunkach środowiskowych.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)