Hangzhou Słynny Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Firma z Grupy KNSN

Standardowa inżynieria i kontrola jakości USA-EUROPA Budujemy niezawodność naszej marki!Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

www.stalfabrykat.pl

 

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną

Chiny Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną dostawca
Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną dostawca Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną dostawca Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną dostawca Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną dostawca

Duży Obraz :  Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: Ściana osłonowa PV

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 mkw
Cena: USD100-950 per sqm
Szczegóły pakowania: Standardowa wodoodporna papierowa i ocynkowana stalowa osłona ochronna i stalowa taśma wypełniona gu
Czas dostawy: W oparciu o potrzeby klienta
Zasady płatności: L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 300 000 mkw rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Materiał: Stal i szkło Grubość: 500 mm
Szerokość: 2000mm Funkcja: Bogate źródła energii
Aplikacja: Budynek biurowy Kolor: Niebieski
Instalacja: Łatwo
High Light:

Ściana osłonowa budynku fotowoltaicznego

,

fotowoltaiczna ściana osłonowa 500 mm

,

fotowoltaiczna ściana osłonowa fotowoltaiczna

Energooszczędny system modułów ściennych szklanych zasilanych energią słoneczną

Budynek fotowoltaiczny solarny to nowa koncepcja wykorzystania energii słonecznej.Stanowi idealne połączenie systemu fotowoltaicznego z nowoczesną architekturą.Moduły fotowoltaiczne są układane na zewnętrznej powierzchni konstrukcji budynku w celu dostarczania energii elektrycznej, a system wytwarzania energii słonecznej jest zintegrowany z budynkami, takimi jak dachy, świetliki i ściany osłonowe., budowanie zielonego i przyjaznego środowisku budownictwa mieszkaniowego.

 

Fotoelektryczna ściana osłonowa, czyli naklejona na szkło, umieszczona między dwoma kawałkami szkła, może zamieniać energię świetlną na energię elektryczną za pomocą baterii.To jest -- fotowoltaiczna ściana osłonowa.Wykorzystuje ogniwa fotowoltaiczne i technologię paneli fotowoltaicznych do przekształcania światła słonecznego w energię elektryczną, a jej kluczową technologią jest technologia ogniw fotowoltaicznych.Słoneczne ogniwa fotowoltaiczne wykorzystują energię fotonów światła słonecznego do przemieszczania elektronów napromieniowanego elektrolitu lub materiału półprzewodnikowego w celu wygenerowania napięcia, które nazywa się efektem fotoelektrycznym.

 

Energia słoneczna jest niewyczerpanym źródłem energii.Aby zamienić energię słoneczną na użyteczną bez zanieczyszczeń, powstała technologia fotowoltaicznych ścian osłonowych.Ściana osłonowa fotowoltaiczna (dach) to nowy rodzaj ściany osłonowej budynku (dach), który łączy tradycyjną ścianę osłonową (dach) z efektem fotowoltaicznym (zasada fotoelektryczna).Ta rozwijająca się technologia naukowo łączy technologię optoelektroniczną z technologią systemu ścian osłonowych.

 

Oprócz wydajności zwykłej ściany osłonowej, największą cechą fotoelektrycznej ściany osłonowej jest funkcja przekształcania energii świetlnej w energię elektryczną.Ogniwa słoneczne wykorzystują energię fotonów światła słonecznego do przemieszczania elektronów w napromieniowanym elektrolicie lub materiale półprzewodnikowym w celu wytworzenia napięcia.

 

Korzyść:

Nie wymaga paliwa, gazów odlotowych, ciepła odpadowego, pozostałości odpadów, hałasu i może być używany do wytwarzania energii elektrycznej.Ponieważ może wytwarzać energię elektryczną, może płacić mniejsze rachunki za energię elektryczną, a także może sprzedawać nadmiar energii elektrycznej Biuru Energii Elektrycznej w innych krajach.Widać, że sama fotoelektryczna ściana osłonowa jest zaletą.Po dodaniu szalunku fotoelektrycznego do fotoelektrycznej ściany osłonowej można zaoszczędzić tradycyjne materiały budowlane, na przykład szalunek fotoelektryczny może zastąpić polerowane naturalne materiały budowlane.Fotowoltaiczna ściana osłonowa również znacznie zmniejsza obciążenie środowiska, ponieważ chroni zasoby naturalne przed utratą.

W tradycyjnych elektrowniach najczęściej do wytwarzania energii elektrycznej wykorzystuje się paliwa kopalne, natomiast wykorzystanie szablonów fotowoltaicznych do wygenerowania 100 kWh pozwala zaoszczędzić 26 litrów paliwa lub 50 kilogramów węgla, co oznacza również, że 57 kilogramów dwutlenku węgla i 71 gramów emitowany jest dwutlenek węgla.Dwutlenek siarki i 75 gramów tlenków azotu.

 

Funkcja:

1. Oszczędność energii - Ponieważ fotoelektryczna ściana osłonowa służy jako zewnętrzny system ochrony budynku i bezpośrednio pochłania energię słoneczną, pozwala uniknąć nadmiernej temperatury ściany i dachu, co może skutecznie zmniejszyć wzrost temperatury ściany i dachu , zmniejszyć obciążenie klimatyzacji i zmniejszyć zużycie energii przez klimatyzację.

2. Chroń środowisko - fotowoltaiczna ściana osłonowa wytwarza energię elektryczną poprzez energię słoneczną, nie potrzebuje paliwa, nie generuje gazów odlotowych, nie ma ciepła odpadowego, nie ma resztek odpadów, nie ma hałasu.

3. Nowość i praktyczność - zmniejsz zapotrzebowanie na moc w szczytowym okresie zużycia energii elektrycznej w ciągu dnia i rozwiąż sytuację zasilania w obszarach z niedoborami prądu oraz obszarach bez prądu i niskiej energii elektrycznej.Może generować energię elektryczną i wykorzystywać ją na miejscu, zmniejszając koszty i zużycie energii w bieżącym procesie transportu;jednocześnie pozwala uniknąć dodatkowego zajmowania cennej przestrzeni budynku na umieszczenie paneli fotowoltaicznych i integruje się z konstrukcją budynku, eliminując potrzebę oddzielnej konstrukcji wsporczej dla sprzętu fotowoltaicznego., ale także między drogimi materiałami do dekoracji zewnętrznej, co zmniejsza całkowity koszt budynku.

4. Efekty specjalne - Sama fotoelektryczna ściana osłonowa ma silny efekt dekoracyjny.W środku szkła zastosowano różne moduły fotowoltaiczne, a kolorystyka jest zróżnicowana, co sprawia, że ​​budynek ma bogaty wyraz artystyczny.Jednocześnie tył szablonu fotoelektrycznego można również pokryć ulubionym kolorem projektanta, aby dostosować go do różnych stylów architektonicznych.

Fotowoltaiczny system modułów szklanych ścian osłonowych zasilanych energią słoneczną 0

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Tel: +8618072735884

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)