Hangzhou Słynny Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Firma z Grupy KNSN

Standardowa inżynieria i kontrola jakości USA-EUROPA Budujemy niezawodność naszej marki!Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

www.stalfabrykat.pl

 

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja

Chiny Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja dostawca
Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja dostawca Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja dostawca Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja dostawca Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja dostawca

Duży Obraz :  Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Fasecbuildings
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: Zjednoczone

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 mkw
Cena: USD100-550 per sqm
Szczegóły pakowania: Standardowy wodoodporny papier i stalowa ramka lub drewniane pudełko
Czas dostawy: Na podstawie potrzeb klienta, jak jeden miesiąc
Zasady płatności: L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union
Możliwość Supply: 600 000 mkw rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Specyfikacja: Zjednoczona szklana fasada Materiał: rama ze szkła i aluminium,
Powłoka: PVDF Kolor: Szary
Instalacja: Łatwo Rozmiar: Zgodnie z potrzebami klienta
High Light:

Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa

,

szklana ściana osłonowa z izolacją cieplną

,

ściana osłonowa budynku z powłoką PVDF

Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja

Dwuwarstwowa ściana osłonowa jest również nazywana ścianą osłonową z gorącą alejką, oddychającą ścianą osłonową, wentylowaną ścianą osłonową, energooszczędną ścianą osłonową itp. Składa się z wewnętrznej i zewnętrznej dwuwarstwowej konstrukcji fasady, tworzącej warstwę buforową powietrza między wnętrzem i na zewnątrz.Warstwa zewnętrzna może składać się z odsłoniętej ramy, ukrytej ramy lub wzmocnionej punktowo ściany osłonowej.Warstwa wewnętrzna może składać się z odsłoniętej ramy, ściany osłonowej z ukrytą ramą lub drzwi i okien z otwieranym wentylatorem i kanałem inspekcyjnym.Możliwe jest również układanie powierzchni szklanych po obu stronach niezależnej konstrukcji nośnej, tworząc dwuwarstwową konstrukcję elewacji z niewielkim odstępem przestrzennym.

 

Pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną ścianą osłonową dwuwarstwowej ściany osłonowej tworzy się stosunkowo zamknięta przestrzeń.W dolnej części znajduje się wlot powietrza, aw górnej wylot powietrza, który może kontrolować przepływ powietrza między nimi.Posiada sterowane wloty powietrza, wyloty, osłony przeciwsłoneczne i żaluzje.

 

Specyfikacja:

Nazwa produktu Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa
Korzyść Izolacja cieplna, dźwiękoszczelność, łatwa instalacja
Rodzaj szkła Podwójne lub potrójne oszklenie
Kolor szkła Dostosowane
Grubość szkła Dostosowane
Typ ramki Ukryta ramka/odsłonięta ramka
Grubość ramy 3,0 mm dla Mulliom, 2,0 mm dla pawęży
Aplikacja Fasada budynku
Kształt Rysunek klienta

 

 

 

Funkcja:

Powietrze pomiędzy podwójnymi ścianami osłonowymi może przepływać i wymieniać się w uporządkowany sposób.Dwuwarstwowa ściana osłonowa obejmuje zewnętrzną warstwę ściany osłonowej, środkową przestrzeń ściany osłonowej i zewnętrzną warstwę wewnętrznej powierzchni ściany osłonowej, aby oprzeć się zmianom pogody i poprawić izolacyjność akustyczną.

 

Klasyfikacja:

Dwuwarstwowa ściana osłonowa z obiegiem zewnętrznym

Zewnętrzna ściana osłonowa wykonana jest ze szkła jednowarstwowego, z wlotem powietrza w dolnej części i wylotem powietrza w górnej części.Wewnętrzna ściana osłonowa wykonana jest ze szkła izolacyjnego, profili termoizolacyjnych oraz posiada otwierane okna lub drzwi.Nie wymaga specjalnego sprzętu mechanicznego i całkowicie opiera się na naturalnej wentylacji, która odprowadza ciepło promieniowania słonecznego na zewnątrz przez wylot powietrza w kanale.Oszczędzając w ten sposób energię i mechaniczną obsługę oraz koszty konserwacji.Latem otwórz górne i dolne otwory wentylacyjne, aby zapewnić naturalną wentylację i chłodzenie.Zimą górne i dolne otwory wentylacyjne są zamknięte, a ciepło promieniowania słonecznego jest wykorzystywane do dostania się do pomieszczenia przez otwarte drzwi lub okno, co może wykorzystać energię cieplną i zmniejszyć straty energii cieplnej w pomieszczeniu.

 

Dwuwarstwowa ściana osłonowa z obiegiem wewnętrznym

1) Zewnętrzna ściana osłonowa przyjmuje szkło izolacyjne i profile izolacyjne, tworząc stan zamknięty.Wewnętrzna ściana osłonowa przyjmuje jednowarstwowe szklane lub jednowarstwowe drzwi i okna ze stopu aluminium, które można otwierać.Przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej powietrze wchodzi do kanału z wylotu powietrza na podłodze lub pod ziemią i przez górny wylot powietrza napływa do sufitu.

2) Ponieważ powietrze wlotowe jest powietrzem wewnętrznym, temperatura powietrza w przejściu jest zasadniczo taka sama jak temperatura wewnętrzna, dzięki czemu można zaoszczędzić energię ogrzewania i chłodzenia, co jest bardziej korzystne dla obszaru ogrzewania.Ponieważ wentylacja wewnętrzna wymaga urządzeń mechanicznych i fotoelektrycznych rolet sterujących lub systemów zaciemniających, występują wyższe wymagania techniczne i koszty.

 

Ściana osłonowa dwuwarstwowa ze zintegrowaną cyrkulacją wewnętrzną i zewnętrzną

1) Jest nie tylko ograniczony do trybu pojedynczej cyrkulacji cyrkulacji wewnętrznej lub cyrkulacji zewnętrznej, ale powinien mieć bardziej elastyczną zdolność adaptacji do zewnętrznych warunków pogodowych i klimatycznych.Na przykład ma lepszą równowagę między latem a zimą oraz zmniejsza zależność od innych systemów (takich jak system świeżego powietrza, system chłodniczy itp.), co sprzyja poprawie efektu kompleksowego oszczędzania energii.

2) Ustawienie kanału jest zwykle używane tylko do wentylacji, a jego szerokość wynosi 100-300 mm.Gdy istnieją wymagania dotyczące konserwacji i czyszczenia, szerokość wynosi 500-900 mm.Jego szerokość wynosi > 900 mm do odpoczynku, oglądania i chodzenia, jest wyposażona w kratkę.

 

Efekt:

1. Spraw, aby zewnętrzna warstwa budynku skutecznie dopasowywała się do naturalnych zmian pogody i poprawiała izolacyjność termiczną ściany osłonowej.

2. Popraw izolacyjność akustyczną ściany osłonowej i popraw warunki wewnętrzne.

3. Dzięki wentylacji poprawiają komfort środowiska pracy i życia ludzi.

Izolacja cieplna Dwuwarstwowa szklana ściana osłonowa Łatwa instalacja 0

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Tel: +8618072735884

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)