Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyProjekty konstrukcyjne konstrukcji

Skuteczne Prelim Architectural Structural Engineering Design Prefab Steel Workshop

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Skuteczne Prelim Architectural Structural Engineering Design Prefab Steel Workshop

Chiny Skuteczne Prelim Architectural Structural Engineering Design Prefab Steel Workshop dostawca

Duży Obraz :  Skuteczne Prelim Architectural Structural Engineering Design Prefab Steel Workshop

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD30~USD300 per ton
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników masowych
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Skuteczne Prelim Architectural Structural Inżynieria Projekty Prefab Steel Workshop

Szybki szczegół:

1. Specjalista i doświadczony zespół projektowo-projektowy

2. Doskonała jakość wykonania przy niskich kosztach nawet przy niskich kosztach

3. Szczególnie dobre w prefabrykatach stalowych / konstrukcji stalowej

4. Dostępne są różne standardy projektowania, takie jak ASTM, GB, JIS

5. Całkowicie dostosować

Mamy bogate doświadczenie w naszym dziale projektowania, którzy korzystają z naszej obszernej biblioteki wiodących w branży oprogramowania do projektowania i analizy, a także ekspertyzy, aby zapewnić Państwu najbardziej ekonomiczne rozwiązania konstrukcyjne konstrukcji stalowej.

W ramach długoterminowej współpracy z różnym znanym instytutem projektowania i uczelni nasi projektanci specjalizują się w różnych sektorach rynku; wierzymy, że pomaga to naszym ciągłemu uczeniu się i umożliwia HONGFENG zaoferowanie najbardziej konkurencyjnej cenie wzorów.

Nasze koszty inżynieryjno-kosztorysowe różnych stali konstrukcyjnych wahają się od 30 do 300 USD za tonę lub na kwadrat. Jeśli klient zleci nam cały projekt, to możemy dać dużo zniżki na taki projekt i wyszczególnić pracę, w tym inżynierii fundamentowej.

My w HONGFENG używamy elementów konstrukcyjnych, takich jak belki dwuteowe, kąty, pręty płaskie, kwadratowe, prostokątne i okrągłe, aby projektować i wytwarzać tak szeroko, jak rodzaje rozwiązań budowlanych:

■ Budynki stalowe mieszkaniowe ■ Budynki metalowe ■ Budynki robocza i przenośne ■ Budynki komercyjne ■ Budynki nie palne ■ Budynki prefabrykowane ■ Budynki przemysłowe i inżynieryjne ■ Hangary i magazyny ■ Konstrukcje kratownicowe i stalowe ■ Studs

Fabryki Galerie handlowe Salony handlowe Centra handlowe / handlowe Centra handlowe Stadiony sportowe

a także różne urządzenia, ramy, zbiorniki, bary, perkusje, puszki, pudełka i podobne pojemniki z żelaza lub stali itp. po projektowaniu i szczegółach w modelach 3D i rysunkach 2D.

Nasze prace projektowe można dostarczać na rysunkach CAD, modelach 3D Xsteel, rysunkach konstrukcji inżynierskich itp. Różnych typów, w ramach kosztów przedpłaconych.

HONGFENG są jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm zajmujących się projektowaniem i produkcja konstrukcji stalowych w Chinach. Opracowaliśmy nasze systemy, dzięki czemu projekty można importować i eksportować bez wysiłku do naszych preferowanych systemów modelowania. Wirtualne modelowanie 3D może odbywać się równolegle do głównej ramki i projektowania połączeń; To pozwala nam skrócić czas wprowadzania i uzyskać stalową konstrukcję w miejscu w krótszym czasie niż nasi konkurenci.

Nasz preferowany system modelowania Tekla Structures zapewnia dokładne, dynamiczne i bogate w dane środowisko 3D, które może być udostępniane przez cały zespół konstrukcyjny. Tekla może być wykorzystywana jako model informacji o budynku i mamy doświadczenie w prowadzeniu budowy kompleksowych budynków za pośrednictwem systemu Tekla. Możemy importować informacje z innych źródeł danych 3D i 2D oraz tworzyć najwyższy poziom konstrukcyjności i kontroli produkcji.

Informacje, które tworzymy w modelu 3D, są czasami przesyłane. We własnym systemie wszystkie dane materiałowe, dane rysunkowe, dane dotyczące cięcia i wiercenia są kierowane do odpowiednich maszyn i urządzeń. Tworzy się również system programowania produkcji i harmonogramy wysyłki; zapewniając w pełni dostępny system od przetargu do ukończenia.

Możemy wysłać e-maila z naszą obecną wersją naszego modelu 3D do naszych klientów o informacje i komentarze. Uważamy, że model przeglądarki, który działa po prostu za pośrednictwem programu Internet Explorer i absolutnie nie ma innego oprogramowania lub szkolenia był nieoceniony; zwłaszcza poprzez etapy projektowania projektów. Jak mówią "zdjęcie jest warte tysiąc słów".

Podobnie jak wszyscy nasi pracownicy w HONGFENG, nasi inżynierowie biura rysunkowego są proaktywni i sumienni. Kiedy potrzebujesz informacji, aby postępować zgodnie z Twoim projektem, działamy. Jeśli wcześniej nie pracowaliście z firmą HONGFENG, znajdziecie Państwo kontakt z biurem rysunkowym w odświeżającej zmianie od normy.

Nasza inżynieria budowlana HONGFENG i projekt szczegółowy są szeroko stosowane w różnych dziedzinach zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki bogatemu doświadczeniom projektowym i konkurencyjnej cenie, stale zdobywamy renomę i zaufanie od właścicieli projektów.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)