Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyBudynki Hangarów Lotniczych

Budowane I Beams Budynki Hangarów Lotniczych, Wodoodporne Budynki Hangarage

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Budowane I Beams Budynki Hangarów Lotniczych, Wodoodporne Budynki Hangarage

Chiny Budowane I Beams Budynki Hangarów Lotniczych, Wodoodporne Budynki Hangarage dostawca

Duży Obraz :  Budowane I Beams Budynki Hangarów Lotniczych, Wodoodporne Budynki Hangarage

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD1150~USD1750 per ton
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników masowych
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

prefab aircraft hangars

,

hangar building

Budowane I Beams Budynki Hangarów Lotniczych, Wodoodporne Budynki Hangarage

Firma HONGFENG oferuje projekt i budowę wszystkich typów hangarów samolotowych w Chinach i na całym świecie, w tym:

Szerokopasmowy hangar

Stanowisko garażowe

Wojskowe hangary specyfikacji

Lekkie hangarowe samoloty

Hangar samolotowy (wszystkie typy)

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć swój hangar na śmieci, szybowiec, helikopter, samolot dwupłaszczyznowo-wojskowy, możesz ufać, że będzie ono bezpieczne i nie ma elementów hangaru. Nasze hangary są zaprojektowane, aby wytrzymać wiatry z huraganem i były wspierane przez 50-letnią gwarancję na obciążenie śniegiem bez ograniczenia wagi i 5-letnią gwarancję na wiatrówkę bez ograniczenia prędkości wiatru, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twój samolot jest bezpiecznie przechowywany

Niezależnie od tego, czy samoloty latające są twoją podstawową działalnością czy pomocniczą, Hangary samolotów HONGFENG zapewniają wysoką jakość struktury, aby zapewnić bezpieczne i bezpieczne inwestycje. Najlepiej, hangle HONGFENG są zaprojektowane tak, aby wytrzymywać wiatry wiatrowe, spełniające lokalne wymagania dotyczące obciążenia śniegiem i są dostosowane do Twoich potrzeb. Faktycznie firma HONGFENG gwarantuje najsilniejszą, nieobjętą umową gwarancję w branży. Podczas składowania samolotu w budynku HONGFENG można mieć pewność, że firma stoi za swoim bezpieczeństwem.

HONGFENG zapewnia nie tylko spokój, ale także szeroki wybór opcji personalizacji hangaru. Od efektywnych energetycznie elementów, takich jak pakiet izolacyjny, do funkcjonalnych wyborów, takich jak hartowanie stali akustycznej, a nawet opcjonalne pomieszczenia mieszkalne, jeśli możesz to marzyć, HONGFENG może go zbudować. Ponieważ drzwi są istotną częścią hangaru, firma HONGFENG współpracuje z wieloma różnymi producentami drzwi, zapewniając niemal niekończące się różnorodne konfiguracje, w tym dwukrotnie, przesuwne, hydrauliczne, huśtawkowe, napowietrzne i akordeonowe.

HONGFENG współpracuje z Tobą od etapów planowania po zakończeniu projektu, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co kochasz, pływasz. Nasze hangary samolotów zapewniają elastyczność, gdy pojawiają się przyszłe potrzeby w zakresie ekspansji.

Jeśli chodzi o estetykę hangaru, ganki, boazeria i rynienka mogą dodawać styl, podczas gdy różne wykończenia, w tym stalowe, murowane, kamienne, winylowy i bocznica drewniana uzupełniają wygląd Twojego budynku.

Prefabrykowane budynki zaprojektowane do hangaru samolotów przez HONGFENG Steel Buildings są idealne dla wszystkich potrzeb w zakresie magazynowania lotniczego. Nasze hangarowe budynki metalowe są projektowane z myślą o stalowych konstrukcjach budynku, które mogą mieć do 100 metrów szerokości - wystarczająco szerokie, aby pomieścić duże samoloty, prywatne samoloty, a nawet samoloty komercyjne. Wieszak do samolotów HONGFENG Budynki metalowe, magazynowanie hangarów samolotów i wojskowych hangarów operacje stalowe utrzymują samoloty chronione przed elementami, zapewniając jednocześnie dużą przestrzeń do przechowywania sprzętu, konserwacji i naprawy samolotów. Zapewne zaoszczędzisz pieniądze dzięki fabrycznym hangarom HONGFENG, ponieważ wysyłamy wszystkie budynki bezpośrednio z naszej najbliższej bazy produkcyjnej. Hangary lotnicze z HONGFENG Steel Buildings są fabrycznie projektowane w naszej fabryce i dostarczane do miejsca pracy jako gotowe do montażu metalowe opakowanie budowlane. Wykraczają one w krótszym czasie niż w konwencjonalnej konstrukcji hangaru samolotu i zaoszczędzą nawet połowę czasu i materiałów kosztem konwencjonalnej konstrukcji, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)