Hangzhou Słynny Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Firma z Grupy KNSN

Standardowa inżynieria i kontrola jakości USA-EUROPA Budujemy niezawodność naszej marki!Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

www.stalfabrykat.pl

 

Dom ProduktySzklana ściana kurtynowa

Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie

Chiny Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie dostawca
Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie dostawca Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie dostawca Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie dostawca

Duży Obraz :  Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: FASEC
Orzecznictwo: ISO9001:2008, CE; 3C

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 300 m2
Cena: USD40-200/SQM
Szczegóły pakowania: Pakowanie palet lub pakowanie luzem (opakowania zdatne do żeglugi do kontenera lub statku luzem)
Czas dostawy: 15-35 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 600 000 metrów kwadratowych rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
grubość szkła: 4-25mm Największy rozmiar: 3660mm x 18000mm
Aplikacja: fasada, okna Funkcjonować: Energooszczędny, izolacja cieplna, izolacja akustyczna itp.
Kolor szkła: Przezroczysty/niebieski/szary/brązowy/herbata/zielony/lub inne Praca na krawędzi: Krawędź C, płaska krawędź, polerowana krawędź itp
Wartość U: 0,6-1,8
High Light:

Szkło laminowane hartowane tarasowe

,

szkło hartowane szklarniowe

,

warstwa pośrednia PVB Szkło hartowane dachowe

Szkło laminowane składa się z dwóch warstw szkła, które są połączone ze sobą warstwami pośrednimi w celu utworzenia trwałego połączenia.Warstwy pośrednie wspierają i utrzymują szkło, tworząc mocną, jednolitą warstwę, nawet po rozbiciu.Szkło laminowane ma różne grubości i może być tworzone przy użyciu różnych kombinacji szkła lub powłok, aby zapewnić różne właściwości, takie jak niska emisja lub zwiększona izolacyjność.

 

Szkło laminowane jest jeszcze bardziej korzystne, zwiększając zarówno bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo.Pod wpływem uderzenia plastikowa warstwa pośrednia w szkle laminowanym utrzymuje całość konstrukcji w całości – oznacza to, że nie ma dziury, w której złodzieje mogą zwabić, a także oznacza, że ​​niebezpieczne odłamki nie rozrzucają się po okolicy.Dzięki temu idealnie nadaje się do stosowania w witrynach sklepowych, przeszkleniach na parterze lub w budynkach mieszkalnych i mieszkalnych – ogólnie w każdym miejscu, w którym bezpieczeństwo jest najważniejsze.Jeśli masz szkło hartowane, powinieneś rozważyć uaktualnienie do laminowanego, aby uzyskać dodatkowe korzyści.

hartowane szkło laminowane, staje się coraz bardziej popularne zarówno wśród projektantów, jak i architektów.Ten produkt łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów, łącząc wytrzymałość szkła hartowanego z wyjątkową konstrukcją laminatu.Jest trudny do złamania, występuje w różnych grubościach i doskonale nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego.

Nazwa produktu Szkło laminowane/szkło kanapkowe
Cechy

1. Trzyma się razem, gdy jest rozbity.Warstwa pośrednia PVB utrzymuje wiązanie szkła, nawet po rozbiciu, co skutkuje charakterystycznym wzorem pęknięć pajęczyny na szkle

2. Odporny na cyklon

3. Doskonała blokada UV

4. Doskonałe właściwości tłumienia dźwięku

5. Niskie widoczne zniekształcenia

Aplikacja 1. świetlik 2. przegroda biurowa 3. drzwi prysznicowe 4. drzwi przesuwne 5. balustrada 6. balkon 7. okno 8. ściana osłonowa 9. schody szklane 10. balustrada szklana
Grubość

3+3 4+4 5+5 6+6 8+8 10+10 12+12

Grubość i rozmiar można zaprojektować dla klienta

Rozmiar Minimalny rozmiar: 300*300mm
Maksymalny rozmiar: 2800*4200mm
Kolor przezroczysty, ultra przezroczysty, niebieski, zielony, czerwony, szary, brązowy, czarny, żółty;
Moq 100mkw
certyfikat CE CCC CSI ISO
Pakiet Skrzynie ze sklejki wolne od fumigacji z podkładką papierową lub korkową między każdym arkuszem szkła, odpowiednie do transportu oceanicznego na duże odległości

Jakość

Zgodny z BS952, brytyjską normą!

Zgodny z AS/NZ2208: 1996, standardem australijskim

Zgodny z GB9962, chińskim standardem

Zalety szkła laminowanego

Wytrzymały charakter i grubość szkła laminowanego zapewnia wiele korzyści:

 

Zwiększone bezpieczeństwo: Wytrzymałość szkła laminowanego sprawia, że ​​jest ono prawie niemożliwe do stłuczenia, więc każda nieupoważniona osoba będzie miała trudności z wejściem.Nawet gdyby nastąpiła przerwa, przekładki utrzymują wytrzymałość konstrukcji, tak że poszerzenie szczeliny jest niezwykle trudne do wykonania.

 

Zmniejszone emisje: Szkło o niskiej emisyjności może pomóc zmniejszyć pozyskiwanie ciepła od słońca, co pozwala na rzadsze korzystanie z klimatyzacji i zmniejszenie emisji.

Zmniejszone zanieczyszczenie hałasem: Zainstalowanie grubego kawałka szkła laminowanego powoduje, że fale dźwiękowe są zakłócane podczas przechodzenia przez materiał, co pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie hałasem.

 

Większe bezpieczeństwo: Ponieważ szkło nie pęka po rozbiciu, istnieje mniejsze ryzyko skaleczenia lub zranienia odłamkami szkła.

Ochrona przed klęskami żywiołowymi: W przypadku klęsk żywiołowych lub niestabilnych warunków pogodowych szkło laminowane pozostanie w swojej ramie, zmniejszając ryzyko wypadków i czyniąc sytuację zagrażającą życiu nieco bezpieczniejszą.

 

Większy wybór wzorów: przeszklenia laminowane są dostępne w wielu kolorach, odcieniach lub odcieniach i mogą być produkowane w formie prostej lub zakrzywionej, co zapewnia większą wszechstronność wyglądu.

 

Zastosowania szkła laminowanego:

Idealny do miejsc, w których najważniejsze jest zwiększenie bezpieczeństwa, takich jak witryny sklepowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, przeszklenia na parterze, budynki mieszkalne i mieszkalne.

 

Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie 0

Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie 1

Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie 2

Hartowane szkło laminowane duży rozmiar do szklarni na tarasie 3

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Cristina

Tel: +8616622825007

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)