Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyBudynki Hangarów Lotniczych

OEM zanurzeniowa ocynkowana, stalowa szeroka przestrzeń powietrzna Budynki Hangarowe i terminale lotniskowe

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

OEM zanurzeniowa ocynkowana, stalowa szeroka przestrzeń powietrzna Budynki Hangarowe i terminale lotniskowe

Chiny OEM zanurzeniowa ocynkowana, stalowa szeroka przestrzeń powietrzna Budynki Hangarowe i terminale lotniskowe dostawca
OEM zanurzeniowa ocynkowana, stalowa szeroka przestrzeń powietrzna Budynki Hangarowe i terminale lotniskowe dostawca OEM zanurzeniowa ocynkowana, stalowa szeroka przestrzeń powietrzna Budynki Hangarowe i terminale lotniskowe dostawca

Duży Obraz :  OEM zanurzeniowa ocynkowana, stalowa szeroka przestrzeń powietrzna Budynki Hangarowe i terminale lotniskowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD1150~USD1750 per ton
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników masowych
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

steel aircraft hangars

,

hangar building

OEM zanurzeniowa ocynkowana, stalowa szeroka przestrzeń powietrzna Budynki Hangarowe i terminale lotniskowe

HONGFENG projektuje i konstruuje stalowe statki powietrzne i terminale lotniskowe wszystkich rozmiarów z hangarów o szerokim zakresie, aby pomieścić samoloty typu Boeing i Airbus, itp., W dużych ilościach do hangarów na lekkich lotniskach, a także hangarach wspornikowych, które pozwalają na nieograniczone rozproszenia. Wykonujemy kompletną konstrukcję i konstrukcję każdego hangaru samolotu i używamy tylko najwyższej jakości stali w Chinach, która może być dostarczana w procesie cynkowania ogniowego, jeśli jest to wymagane. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy możemy zaprojektować hangary samolotów, aby w razie potrzeby wytrzymać wysokie prędkości wiatru, obciążenia sejsmiczne lub arktyczne obciążenia śniegiem. Oferujemy również w ramach naszej usługi konstrukcję naszych konstrukcji, aby dostosować się do największych suwnic i suwnic pomostowych, możliwość szczegółowej i instalacji systemów przeszklenia i okładzin wraz ze zintegrowanymi drzwiami dostępu dla osób i drzwi oraz innymi akcesoriami. Wiele hangarów samolotów posiada warsztaty, biura i stałe dokowanie wbudowane. Wszystkie są dostarczane i instalowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Firma HONGFENG oferuje projekt i budowę wszystkich typów hangarów samolotowych w Chinach i na całym świecie, w tym:

Szerokopasmowy hangar

Stanowisko garażowe

Wojskowe hangary specyfikacji

Lekkie hangarowe samoloty

Hangary motylkowe

Hangar samolotowy (wszystkie typy)

Nasze hangary wyposażone w membranę oferują wiele zalet w stosunku do tradycyjnych hangarów:

- Przejrzyste dachy zapewniają naturalne światło w budynku - tworząc lepsze środowisko pracy i kontrolując koszty operacyjne.

- Struktury konstrukcyjne oferują większą elastyczność w budowie - łatwość rozbudowy i kreatywności w projektowaniu związanym z konstrukcyjnymi konstrukcjami tkanin są idealne dla hangarów na lotnisku / samolocie, które muszą być zarówno atrakcyjne pod względem architektury, jak i operacyjne.

--Clear Span Buildings oferują maksymalną powierzchnię użytkową.

- sprawna i szybka konstrukcja sprawia, że ​​hangary samolotów są bardziej przystępne. Prefabrykacja i wstępna prefabrykacja obiektu poza zakładem minimalizuje negatywny wpływ związany z jakimkolwiek projektem budowy obiektu. Szybsze czasy rozpoczęcia pracy wewnątrz pomieszczeń również ułatwiają.

--Osadzone hangary samolotów można odsprzedawać, przenosić i ponownie wykorzystywać. Są fabrycznie prefabrykowane i można je w prosty sposób zbudować przy użyciu podstawowych narzędzi i odpowiedniego sprzętu podnoszącego.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)