Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyProjekty konstrukcyjne konstrukcji

Spawanie, hamowanie Konstrukcje konstrukcyjne, konstrukcje stalowe Wykonawcy szczegółowości

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Spawanie, hamowanie Konstrukcje konstrukcyjne, konstrukcje stalowe Wykonawcy szczegółowości

Chiny Spawanie, hamowanie Konstrukcje konstrukcyjne, konstrukcje stalowe Wykonawcy szczegółowości dostawca

Duży Obraz :  Spawanie, hamowanie Konstrukcje konstrukcyjne, konstrukcje stalowe Wykonawcy szczegółowości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD5~USD50 per ton
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników masowych
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Spawanie, hamowanie Konstrukcje konstrukcyjne, konstrukcja stalowa szczegółowo wykonawcy

Projekty dotyczące szczegółów Seel obejmują:

wielopiętrowe budynki biurowe

szkoły i uniwersytety

stadiony

Lotniska

Stacja kolejowa

Szpitale i kościoły

Warsztaty przemysłowe, magazyny, magazyny

Duże ramy wyposażenia itp.

Szczegółowe normy i kody:

AISC (ASD i LRFD)

NISD (Państwowy Instytut Steel Detailing)

BS (brytyjskie normy)

UBC

CISC (kanadyjski instytut konstrukcji stalowej)

SJI (Instytut Jojsa Stalowego)

SDI (Instytut Deck ze stali)

AWS (American Welding Society)

AS (australijskie standardy)

ASTM (American Society of Testing Materials)

ACI (amerykański instytut betonowy)

CRSI (Instytut Stalowego Wzbudzenia Betonowego)

Staramy się konsekwentnie spełniać i wykraczać poza oczekiwania naszych klientów poprzez szczegółowe zasady świadczone przez zespoły zajmujące się produkcją stali i osiągnąć technologicznie, przyjazne dla środowiska, praktyczne i innowacyjne rozwiązania przy użyciu wysokiej jakości produktów i personelu. Dzięki ciągłemu pracom badawczo-rozwojowym oferujemy alternatywne rozwiązania konstrukcyjne stali konstrukcyjnych o dowolnych projektach strukturalnych na etapie koncepcyjnym, które przynoszą korzyści klientowi w kwestii czasu, jakości i finansowania. Chętnie rozwiążemy wszystkie Państwa potrzeby dotyczące stalowych detali w przystępnych cenach.

Możemy wysłać e-maila z naszą obecną wersją naszego modelu 3D do naszych klientów o informacje i komentarze. Uważamy, że model przeglądarki, który działa po prostu za pośrednictwem programu Internet Explorer i absolutnie nie ma innego oprogramowania lub szkolenia był nieoceniony; zwłaszcza poprzez etapy projektowania projektów. Jak mówią "zdjęcie jest warte tysiąc słów".

Podobnie jak wszyscy nasi pracownicy w HONGFENG, nasi inżynierowie biura rysunkowego są proaktywni i sumienni. Kiedy potrzebujesz informacji, aby postępować zgodnie z Twoim projektem, działamy. Jeśli wcześniej nie pracowaliście z firmą HONGFENG, znajdziecie Państwo kontakt z biurem rysunkowym w odświeżającej zmianie od normy.

Nasza inżynieria budowlana HONGFENG i projekt szczegółowy są szeroko stosowane w różnych dziedzinach zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki bogatemu doświadczeniom projektowym i konkurencyjnej cenie, stale zdobywamy renomę i zaufanie od właścicieli projektów.

Mamy bogate doświadczenie w naszym dziale projektowania, którzy korzystają z naszej obszernej biblioteki wiodących w branży oprogramowania do projektowania i analizy, a także ekspertyzy, aby zapewnić Państwu dostęp do najbardziej ekonomicznego rozwiązania konstrukcyjnego.

HONGFENG to doświadczona i doświadczona firma zajmująca się wyszczególnianiem wyrobów stalowych, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie konstrukcji stalowych o konstrukcji przemysłowej, przeznaczone dla branży mieszkaniowej, handlowej i przemysłowej. Działamy jako przedłużenie wewnętrznego zespołu detalu stalowego dla naszych klientów na całym świecie i wspieramy je w wirtualnych rysunkach ze szczegółami stalowymi. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni detali stalowych, projektanci, projektanci i inżynierowie są dobrze przygotowani do zapewnienia efektywnych i ekonomicznych usług higienicznych ze stali i dobrze współpracują z międzynarodowymi standardami i regulacjami, aby zrealizować Twoje stalowe potrzeby w szybkim tempie. Naszym celem jest utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z naszymi klientami na całym świecie, opartych na wyjątkowych usługach w zakresie hutnictwa żelaza i stali, starając się zawsze spełniać i przekraczać ich oczekiwania.

Detal stalowy to specyfikacja i rysunek połączeń między stalowymi słupami i stalowymi belkami w dowolnej konstrukcji stalowej. Te połączenia lub połączenie są całkowicie odpowiedzialne za stabilność całej konstrukcji. Steel Detailing India może pomóc w efektywnym wykorzystaniu zasobów, obniżyć koszty i osiągnąć cele firmy. Potrzebujemy wkładu w formie szkiców, obrazów, zdjęć itp., Aby dostarczać w pełni edytowalne i wielowarstwowe rysunki w szczegółach stalowych w wybranym formacie.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)