Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom ProduktyIzolowane panele sandwicze

Obróbka strumieniowo-ścierna, plazmowe i tlenowe w przemyśle metalowym, metalowe blachy stalowe przemysłowe

Orzecznictwo
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Obróbka strumieniowo-ścierna, plazmowe i tlenowe w przemyśle metalowym, metalowe blachy stalowe przemysłowe

Chiny Obróbka strumieniowo-ścierna, plazmowe i tlenowe w przemyśle metalowym, metalowe blachy stalowe przemysłowe dostawca

Duży Obraz :  Obróbka strumieniowo-ścierna, plazmowe i tlenowe w przemyśle metalowym, metalowe blachy stalowe przemysłowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD1500~USD2000 per ton
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników masowych
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

   Obróbka strumieniowo-ścierna, plazmowe i tlenowe w przemyśle metalowym, metalowe blachy stalowe przemysłowe

Systemy dachowe HONGFENG są zaprojektowane i wyprodukowane przy użyciu najnowszych technologii, aby dostosować się zarówno do normalnych, jak i dużych prędkości wiatru. Podczas wybierania systemu dachowego z metalu należy wziąć pod uwagę obciążenie wiatrem i śniegiem lokalizacji. Wszystkie metalowe panele dachowe HONGFENGs spełniają przewidywane zmiany w kodeksach budynków i zapobiegają awarii szwu. Izolowane metalowe panele dachowe są dostępne w niskich temperaturach. Ponadto systemy dachowe z metalem HONGFENG są zaprojektowane z uwzględnieniem efektywności energetycznej i oszczędności. Rozumiemy, jak mylące może być wybranie odpowiedniego systemu dachów metalowych do Twoich indywidualnych potrzeb, dlatego eksperci z dziedziny stali są do dyspozycji, aby pomóc Ci w wyborze.


PROFILY PANELU STANDARDOWEGO
Panel "PBR"
Wyświetlany jest panel "M" i "PBM" ("PBM")
Panel "Choice Rib"


System dachów metalowych serii HONGFENG Platinum to rewolucyjny, opatentowany system szwu stojącego, który łączy w sobie dwa unikatowe szwy. Trójstlokowy szew dla normalnej prędkości wiatru i Quad-Lok dla obszarów przybrzeżnych i innych dużych prędkości wiatru. Seria Platinum wyposażona jest w podwójny szew, podwójny hakowy układ okrążenia, który zapobiega uszkodzeniom szwu między podporami i bioder, które są rozłożone i rozpakowywane. Jest to metalowy system dachowy o ogromnej wytrzymałości, zaprojektowany w taki sposób, aby wytrzymał najtrudniejsze testy podniesienia i najwyższą prędkość wiatru. Łącząc to ze swoim estetycznym apelem, który jest ulubionym architektem i właścicielami budynków, masz niepowtarzalny wygląd w wyglądzie i jakości.
HONGFENG wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do opracowania metalowego systemu dachowego, który jest przeznaczony do dzisiejszych zastosowań, ale także przyszłych technologii; z częściami i technikami, które przewyższają inne, w szczególności poprzez uwzględnienie aktualnych i przewidywanych przepisów budowlanych oraz wymagań dotyczących pokryć dachowych.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)