Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

------------------ Spółka z Grupy KNSN

USA-EUROPE Standard Engineering and Quality Control Buduj naszą markę! Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

Dom O nas

Usługa

dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
dobra jakość Budynki handlowe stalowe na sprzedaż
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

FAMOUS Steel Engineering Company

1 2 3 4 5 6 7 8
FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company FAMOUS Steel Engineering Company
Office 1 Office 2 Office 3

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 1200~1300
Coroczne wyprzedaże : 500 Million -600 Million
Rok założenia : 2000
pc Export : < 10%
Firma opowiada się za stopniem inteligencji i zapisywaniem talentów, świeże talenty dołączają do firmy w sposób ciągły, więc nagromadzenie talentów staje się coraz bardziej głębokie dzięki elastycznemu systemowi zarządzania i mechanizmowi płac. Firma ma ponad 1200 członków, z których 206 to technicy inżynieryjni na wszystkich poziomach i wszyscy, a ponad 60 to inżynierowie budujący struktury, budowlańcy i architekci z klasy I, klasy "Grade".
Aby zrealizować przełom technologiczny w kluczowym obszarze i kontynuować ulepszanie marki i konkurencyjności przedsiębiorstwa, firma ma wyższe uczelnie i profesjonalne organizacje zajmujące się projektowaniem technologii jako siłę zapasową technologii i ustanowioną szeroką współpracę i relacje badawczo-rozwojowe z takimi instytutami badań technologicznych, jak Zhejaing. University, Zhejaing Shuren University, Northwestern Polytechnical University itd. W międzyczasie firma ustanowiła tryb współpracy "wychodząc na zewnątrz", "zapraszając" do współpracy ze strategią szkolenia talentów, trenując, podnosząc umiejętności pracowników, aby szybko je ulepszać, stosując różne profesjonalne techniki prowadzi szkolenia i prowadzi wymianę techniczną ze znanymi specjalistami z branży, a tym samym w dalszym ciągu optymalizuje znakomity zespół samoregulacji i samorealizacji.
Firma honfeng Industrial Group ustanowiła dużą bazę produkcyjną konstrukcji stalowych, która zastosowała zaawansowane urządzenia, wiodące wyroby rękodzielnicze i technologie, i kontynuuje profesjonalną produkcję stali o rosnącej skali. Dzięki wprowadzeniu na rynek światowych pierwszorzędnych profesjonalnych linii produkcyjnych konstrukcji stalowej, firma posiada zaawansowane profesjonalne urządzenia produkcyjne dla wszystkich linii produkcyjnych automatyzacji typu H, która jest najbardziej zaawansowana w domu, konstrukcja kratownicy rurowej, linie produkcyjne belki skrzynkowej, CNC wykrawanie hydrauliczne cięcie tylne C typ stalowe, linie produkcyjne ze stali typu Z, deska typu whipstitch z ukrytymi przyciskami, linie do produkcji tablic pogodowych i linie do produkcji płyt warstwowych z metalu, itp. Dlatego może wykonywać różne zadania związane z obróbką stali lekkiej, ciężkiej stali, elementów konstrukcyjnych ze stali przestrzennej w wysokiej jakości iw czasie. Dzięki gigantycznemu zapotrzebowaniu na przetwórstwo i produkcję w konstrukcji stalowej konstrukcji projektowej, ale może również świadczyć usługi przetwarzania konstrukcji stalowych w oparciu o zapotrzebowanie klientów.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr. Tomy.GAO

Tel: 86-571-87688170

Faks: 86-571-56389287

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)