Wyślij wiadomość

Hangzhou FAMOUS Steel Engineering Co., Ltd.

 

Standardowa inżynieria USA-EUROPA i kontrola jakości budują niezawodność naszej marki!Jedno zamówienie próbne zapewnia stałą współpracę!

www.steelfabricat.com

 

Dom ProduktyProjekty konstrukcyjne konstrukcji

Konstrukcja konstrukcyjna konstrukcji stalowej bramy stalowej, typ konstrukcji normalnej / specjalnej

Orzecznictwo
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Chiny FAMOUS Steel Engineering Company Certyfikaty
Dobrzy członkowie zespołu zawsze oferują budżet na czas i odpowiadają na pytania z cierpliwością, świetną pracą!

—— Donald Mcwayne

Czuję się w pełni szanowany, kiedy zabieram Grace i zawsze dawała najlepszą radę. Pierwsza partia paneli mostowych też jest świetna. Dziękuje wszystkim.

—— Joseph Alexander

Im Online Czat teraz

Konstrukcja konstrukcyjna konstrukcji stalowej bramy stalowej, typ konstrukcji normalnej / specjalnej

Chiny Konstrukcja konstrukcyjna konstrukcji stalowej bramy stalowej, typ konstrukcji normalnej / specjalnej dostawca

Duży Obraz :  Konstrukcja konstrukcyjna konstrukcji stalowej bramy stalowej, typ konstrukcji normalnej / specjalnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HONFENG
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: WŁASNY

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: USD30~USD300 per ton
Szczegóły pakowania: Opakowania morskie do pojemników lub zbiorników masowych
Czas dostawy: Na życzenie klienta
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 600 000 ton rocznie
Szczegółowy opis produktu
High Light:

civil engineering structural design

,

structural engineering design

Konstrukcja konstrukcyjna konstrukcji stalowej bramy stalowej, typ konstrukcji normalnej / specjalnej

Szybki szczegół:

1. Specjalista i doświadczony zespół projektowo-projektowy

2. Doskonała jakość wykonania przy niskich kosztach nawet przy niskich kosztach

3. Szczególnie dobre w prefabrykatach stalowych / konstrukcji stalowej

4. Dostępne są różne standardy projektowania, takie jak ASTM, GB, JIS

5. Całkowicie dostosować

Mamy bogate doświadczenie w naszym dziale projektowania, którzy korzystają z naszej obszernej biblioteki wiodących w branży oprogramowania do projektowania i analizy, a także ekspertyzy, aby zapewnić Państwu dostęp do najbardziej ekonomicznego rozwiązania konstrukcyjnego.

W ramach długoterminowej współpracy z różnym znanym instytutem projektowania i uczelni nasi projektanci specjalizują się w różnych sektorach rynku; wierzymy, że pomaga to naszym ciągłemu uczeniu się i umożliwia HONGFENG zaoferowanie najbardziej konkurencyjnej cenie wzorów.

Nasze koszty inżynieryjno-kosztorysowe różnych stali konstrukcyjnych wahają się od 30 do 300 USD za tonę lub na kwadrat. Jeśli klient zleci nam cały projekt, to możemy dać dużo zniżki na taki projekt i wyszczególnić pracę, w tym inżynierii fundamentowej.

My w HONGFENG używamy elementów konstrukcyjnych, takich jak belki dwuteowe, kąty, pręty płaskie, kwadratowe, prostokątne i okrągłe, zaprojektowane i wykonane tak szeroko, jak typy rozwiązań budowlanych:

■ Budynki stalowe mieszkaniowe ■ Budynki metalowe ■ Budynki robocza i przenośne ■ Budynki komercyjne ■ Budynki nie palne ■ Budynki prefabrykowane ■ Budynki przemysłowe i inżynieryjne ■ Hangary i magazyny ■ Konstrukcje kratownicowe i stalowe ■ Studs

Fabryki Galerie handlowe Salony handlowe Centra handlowe / handlowe Centra handlowe Stadiony sportowe

a także różne urządzenia, ramy, zbiorniki, beczek, beczek, puszek, pudełek i podobnych pojemników, żelaza lub stali itp. po projektowaniu i szczegółach w modelu 3D i rysunkach 2D.

Nasze prace projektowe można dostarczać na rysunkach CAD, modelach 3D Xsteel, rysunkach konstrukcji inżynierskich itp. Różnych typów, w ramach kosztów przedpłaconych.

HONGFENG są jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm zajmujących się projektowaniem i produkcja konstrukcji stalowych w Chinach. Opracowaliśmy nasze systemy, dzięki czemu projekty można importować i eksportować bez wysiłku do naszych preferowanych systemów modelowania. Wirtualne modelowanie 3D może odbywać się równolegle do głównej ramki i projektowania połączeń; co pozwala nam skrócić czas wprowadzania i uzyskać stalową konstrukcję w mniej czasu niż nasi konkurenci.

Nasz preferowany system modelowania Tekla Structures zapewnia dokładne, dynamiczne i bogate w dane środowisko 3D, które może być udostępniane przez cały zespół konstrukcyjny. Tekla może być wykorzystywana jako model informacji o budynku i mamy doświadczenie w prowadzeniu budowy kompleksowych budynków za pośrednictwem systemu Tekla. Możemy importować informacje z innych źródeł danych 3D i 2D oraz tworzyć najwyższy poziom konstrukcyjności i kontroli produkcji.

Informacje, które tworzymy w modelu 3D, są czasami przesyłane. We własnym systemie wszystkie dane materiałowe, dane rysunkowe, dane dotyczące cięcia i wiercenia są kierowane do odpowiednich maszyn i urządzeń. Tworzy się również system programowania produkcji i harmonogramy wysyłki; zapewniając w pełni dostępny system od przetargu do ukończenia.

Możemy wysłać e-maila z naszą obecną wersją naszego modelu 3D do naszych klientów o informacje i komentarze. Uważamy, że model przeglądarki, który działa po prostu za pośrednictwem programu Internet Explorer i absolutnie nie ma innego oprogramowania lub szkolenia był nieoceniony; zwłaszcza poprzez etapy projektowania projektów. Jak mówią "zdjęcie jest warte tysiąc słów".

Podobnie jak wszyscy nasi pracownicy w HONGFENG, nasi inżynierowie biura rysunkowego są proaktywni i sumienni. Kiedy potrzebujesz informacji, aby postępować zgodnie z Twoim projektem, działamy. Jeśli wcześniej nie pracowaliście z firmą HONGFENG, znajdziecie Państwo kontakt z biurem rysunkowym w odświeżającej zmianie od normy.

Nasza inżynieria budowlana HONGFENG i projekt szczegółowy są szeroko stosowane w różnych dziedzinach zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki bogatemu doświadczeniom projektowym i konkurencyjnej cenie, stale zdobywamy renomę i zaufanie od właścicieli projektów.

Szczegóły kontaktu
FAMOUS Steel Engineering Company

Osoba kontaktowa: Mr gao

Tel: +8618072735884

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)